Naga Marketszwinięte banknoty 100 PLNKurs euro do złotego odbił wczoraj od kluczowego wsparcia. Cena zareagowała na wysokości dolnego ograniczenia konsolidacji, z jaką mamy do czynienia od sierpnia 2018 roku. Jak na razie brakuje sygnałów, aby trend horyzontalny miał się skończyć. Jest to zła informacja dla polskiego złotego, który w ostatnim czasie zyskał w stosunku do euro, teraz czas na odbicie.


Sytuacja techniczna na wykresie

Po dotarciu do dolnego ograniczenia konsolidacji, kurs EUR/PLN wyraźnie odbija. Strefa przy 4,26 zł pozostaje więc kluczowym wsparciem. Dopiero wybicie dołem, mogłoby doprowadzić do większej przeceny i umocnienia polskie waluty. Jak na razie wygląda na to, że w najbliższych dniach za jedno euro będziemy musieli zapłacić więcej. Jeżeli faktycznie utrzyma się tendencja horyzontalna, to w średnim terminie powinniśmy zobaczyć wzrosty nawet w kierunku 4,34 zł. Dopóki dolne, bądź górne ograniczenie konsolidacji nie zostanie wybite, rynek może poruszać się pomiędzy dwoma wyznaczonymi poziomami.

Kurs euro do złotego

Zobacz także: Poranny przegląd rynków – Wielki Piątek i mniejsza zmienność

Na niższym interwale przeważa podaż

W przypadku niższego przedziału czasowego, widać przewagę sprzedających. W ostatnim czasie obserwowaliśmy spadki na ponad 700 pipsów (7gr). Aby tendencja spadkowa miała szansę się utrzymać, rynek nie mógłby wybić górnego ograniczenia układu Overbalance, który w tej chwili stanowi opór. Mowa o poziomie 4,2930 zł.

Kurs euro do złotegoConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here