Naga Marketszwinięte banknoty 100 PLNKurs euro do złotego odbił wczoraj od kluczowego wsparcia. Cena zareagowała na wysokości dolnego ograniczenia konsolidacji, z jaką mamy do czynienia od sierpnia 2018 roku. Jak na razie brakuje sygnałów, aby trend horyzontalny miał się skończyć. Jest to zła informacja dla polskiego złotego, który w ostatnim czasie zyskał w stosunku do euro, teraz czas na odbicie.


Sytuacja techniczna na wykresie

Po dotarciu do dolnego ograniczenia konsolidacji, kurs EUR/PLN wyraźnie odbija. Strefa przy 4,26 zł pozostaje więc kluczowym wsparciem. Dopiero wybicie dołem, mogłoby doprowadzić do większej przeceny i umocnienia polskie waluty. Jak na razie wygląda na to, że w najbliższych dniach za jedno euro będziemy musieli zapłacić więcej. Jeżeli faktycznie utrzyma się tendencja horyzontalna, to w średnim terminie powinniśmy zobaczyć wzrosty nawet w kierunku 4,34 zł. Dopóki dolne, bądź górne ograniczenie konsolidacji nie zostanie wybite, rynek może poruszać się pomiędzy dwoma wyznaczonymi poziomami.

Te artykuły również Cię zainteresują
Kurs euro do złotego

Zobacz także: Poranny przegląd rynków – Wielki Piątek i mniejsza zmienność

Na niższym interwale przeważa podaż

W przypadku niższego przedziału czasowego, widać przewagę sprzedających. W ostatnim czasie obserwowaliśmy spadki na ponad 700 pipsów (7gr). Aby tendencja spadkowa miała szansę się utrzymać, rynek nie mógłby wybić górnego ograniczenia układu Overbalance, który w tej chwili stanowi opór. Mowa o poziomie 4,2930 zł.

Kurs euro do złotegoConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here