Kurs euro wzrasta piąty dzień z rzędu! EURPLN kosztuje prawie 4,25 zł Notowania pary walutowej EURPLN kontynuują aprecjację po tym, jak w zeszłym tygodniu kurs się załamał spadając do okrągłego poziomu 4,20 zł. Jednak od tamtej pory kurs systematycznie wzrasta i odnotowuje już piątą z rzędu sesję silniejszego euro. Czy kurs zdoła dotrzeć do silnego układu konfluencji na poziomie 4,27 zł?  Za jedno euro w trakcie dzisiejszej sesji należy zapłacić około 4,2470 zł. Dokąd zmierzają notowania? Sprawdź jak kształtuje się kurs euro we wtorek, 21 stycznia 2020 roku.

Para walutowa Kurs Nazwa
EURPLN 4,2470 zł euro
  • Kurs euro ulega dalszej aprecjacji
  • EURPLN wzrośnie do poziomu 4,27 zł?

Kurs euro nieznacznie, lecz systematycznie wzrasta. EURPLN czeka ważny test oporu

Kurs pary EURPLN odnotowuje nieznaczny wzrost we wtorek koło południa systematycznie oddalając się od tegorocznego minimum 4,20. Jeśli kupujący zdołają pokonać lokalny opór 4,25 wówczas otworzy to drogę do ważnego układu konfluencji złożonego ze spadkowej linii trendu i poziomu oporu 4,27. Dopiero jego przebicie wyhamowałoby znacząco presję sprzedających, która trwa od października ubiegłego roku, co w konsekwencji powinno zaowocować wzrostem do kluczowego oporu 4,3170 – 4,3240. Z drugiej strony ponowny spadek poniżej 4,24 i powrót pod wewnętrzną linię trendu umożliwiłby podaży po raz kolejny test dołka 4,20.

Kurs euro nieznacznie, lecz systematycznie wzrasta. EURPLN czeka ważny test oporu
Kurs euro nieznacznie, lecz systematycznie wzrasta. EURPLN czeka ważny test oporu, tradingview.com

Brexit rozpoczyna najtrudniejszą fazę negocjacji na linii UK-UE

Unia Europejska rozpoczęła negocjację z Wielką Brytanią w sprawie warunków handlowych, które nastąpią po wyjściu UK z bloku pod koniec stycznia. Choć mają one potrwać do końca bieżącego roku, wielu ekspertów uważa, iż obie strony są mocno poróżnione, co nie wyklucza scenariusza hard Brexitu ,który mógłby mocno uderzyć w siłę zarówno funta jak i euro.

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here