kurs euro, notowania EURKurs euro rozpoczyna czwartkową sesję 0,19-procentowymi wzrostami. Dzięki temu, punktualnie o godzinie 10:00 za euro zapłacić trzeba dokładnie 4,3560 zł. Czy aprecjacja ta będzie jednak w stanie odwrócić trwającą od wtorku tendencję spadkową?


Kurs euro znów powyżej 4,35 zł

  • EUR zmierza w kierunku 4,40 zł?

Po niezwykle dynamicznych wzrostach z początku tygodnia, w trakcie wtorkowej i środowej sesji obserwowaliśmy spadki kursu euro. Deprecjacja ta nie sięgnęła jednak ostatnio pokonanego oporu (teraz wsparcia) w rejonie 4,3430 zł. Spadki zatrzymały się bowiem w rejonie 4,3453 zł.

Czwartkowy poranek przynosi ze sobą ponowne umocnienie wspólnej waluty i gdyby tylko tendencja ta była w stanie przyczynić się do większych wzrostów kursu euro, już wkrótce spodziewać moglibyśmy się jego wycena nawet na poziomie 4,40 zł. To właśnie tam znajduje się bowiem najbliższy, istotny opór.

Więcej na temat obecnej sytuacji kursu euro w porannym programie “Co nowego u złotego”:

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułKurs euro (EURUSD) reaguje do 1.11040 USD. Dane wspierają euro wobec dolara
Następny artykułCADJPY – notowania w konsolidacji. Wybicie wskaże kierunek? – Analiza dla początkujących
Arkadiusz Jóźwiak redaktor Comparic.pl
Education Team Manager Comparic.pl. Autor licznych webinarów i felietonów oraz tekstów edukacyjnych poruszających szeroką tematykę inwestycyjną począwszy od psychologii a na analizie technicznej i fundamentalnej skończywszy. Jako menadżer działu edukacji w Comparic Media Group wykorzystuje wykształcenie pedagogiczne i stawia ogromny nacisk na prostotę przekazywanych informacji i wiedzy. Skrupulatność i konsekwencja w działaniu zostały docenione przez wielu traderów i inwestorów, co skutkowało m.in. nominacją w konkursie organizowanym przez fundację Invest Cuffs w kategorii Dziennikarz Roku 2019. Jego artykuły znaleźć można również w magazynach FxMag oraz I Love Crypto, gdzie prowadzi swoją stałą rubrykę. To także prelegent podczas licznych konferencji m.in. Festiwalu Inteligencji Finansowej, Seminarium XM w Warszawie czy Expo Invest Cuffs. Członek Rady Nexusów przyznającej wyróżnienia osobom i podmiotom, które w największym stopniu przyczyniają się do rozwoju branży blockchain i kryptowalut a także twórca i główny prowadzący cotygodniowych, niedzielnych odpraw traderów, w których regularnie uczestniczy kilkaset osób oraz analityk kryptowalutowy w serwisie Krypto Raport.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here