Kurs euro w przeddzień wybicia? EURPLN konsoliduje przy 4,26 zł na Forex Notowania pary walutowej EURPLN w około dwa tygodnie zdołały utworzyć formację trójkąta, z której wybicie w którąś ze stron może wykreować silny impuls. Coraz węższy zakres cenowy sugeruje, iż w najbliższych sesjach powinno dojść do wzmożonej zmienności na parze EURPLN. Za jedno euro w trakcie dzisiejszej sesji należy zapłacić około 4,2590 zł. Dokąd zmierzają notowania? Sprawdź jak kształtuje się kurs euro w czwartek, 13 lutego 2020 roku.

Para walutowa Kurs Nazwa
EURPLN 4,2590 zł euro
  • Kurs euro gromadzi zasoby przed wybiciem?
  • EURPLN bez rozstrzygnięć pod koniec tygodnia

Kurs euro wzrasta w czwartek. EURPLN odbije od strefy wsparcia?

Kurs pary EURPLN odnotowuje wzrost o 0,20 procent do godziny 12:15 zbliżając się do górnego ograniczenia formacji trójkąta. Jednak w dalszym ciągu brak rozstrzygnięć w postaci wybicia w którąś ze stron. Z jednej strony wzrost powyżej szczytu z tego tygodnia 4,2750 otworzyłby drogę do okrągłego poziomu oporu 4,30. To z kolei pozwoliłoby na test kluczowej strefy oporu 4,3170 – 4,3280.

Z drugiej strony ponowny spadek do strefy wsparcia 4,2370 – 4,25, a w konsekwencji jej przebicie utorowałoby drogę do tegorocznego minimum 4,20. Formacja trójkąta wydaje się zbliżać ku końcowi i w najbliższych sesjach należy oczekiwać rozstrzygnięcia sytuacji.

Kurs euro wzrasta w czwartek. EURPLN odbije od strefy wsparcia
Kurs euro wzrasta w czwartek. EURPLN odbije od strefy wsparcia, tradingview.com

Produkcja przemysłowa ciąży na euro

Wczorajsze dane opublikowane przez Urząd Statystyczny Unii Europejskiej (Eurostat) pokazały bardzo słabe wyniki produkcji przemysłowej w grudniu 2019 roku. Niewątpliwie to kolejny problem dla Europejskiego Banku Centralnego, który boryka się z coraz mniejszym polem manewru mogącym wesprzeć gospodarkę strefy euro.

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here