Teraz, dnia 12 września w poniedziałek patrząc na parę walutową EUR/PLN widać, że ta nie zmieniła swoje układu względem ostatniej analizy – rynek nadal oscyluje w jednej i niemalże tej samej strefie. Nie ma tutaj silniejszych akcentów ani szerzej widocznej struktury – generalnie brak zmian. Polski złoty co prawda zaczyna nieco tracić znów wobec reszty światowych walut, ale sama słabość złotego może nie wystarczyć na powrót do wzrostów pary EUR/PLN. Teraz warto będzie się przyglądać temu czy para walutowa w kolejnych dniach będzie w wstanie utrzymać się w zakresie 4,67 – 4,65 PLN. Jeśli nie, para EUR/PLN będzie zmuszona testować nawet i 4,56 PLN gdzie przypada kolejne wsparcie H4 – D1.

  • Notowania euro znajdują się w dalszym ciągu w zakresie konsolidacji
  • Rynek na moment pisania artykułu oscyluje w zakresie 4,69 PLN
  • Zobaczymy czy euro zmuszone będzie testować 4,65 – 4,66 PLN
  • Więcej podobnych i ciekawych artykułów znajdziesz na stronie głównej Comparic.pl

Kurs euro bez większych zmian w kolejnych dniach

wykres Kurs euro EURPLN H4 12.09.2022
Kurs euro EURPLN H4 12.09.2022

Tym razem już 12 września w poniedziałek kurs euro wobec złotego pozostaje nadal w konsolidacji pomiędzy rejonami 4,77 PLN jako opór oraz 4,65 PLN jako wsparcie H4 – D1. Rynek w ostatnich dniach walczył o utrzymanie się poniżej rejonu 4,77 PLN i w istocie stanowi ten zakres obecnie lokalny opór, na który warto będzie zwrócić uwagę w kolejnych dniach. Teraz od pary walutowej EUR/PLN oczekuje się aby ta wygenerowała cofnięcie korekcyjne do zakresu 4,68 PLN – 4,65 PLN.Podsumowując: Warto skupić się obecnie na odreagowaniu rynku. Euro może nadal spadać w ramach klasycznej korekty do 4,65 PLN.

Autor poleca również:Śledź nas w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>


XTB

Poprzedni artykułStrategia PSV: Niemiecki benchmark zalicza pierwszą strefę docelową
Następny artykułKurs funta wybija wsparcie. GBP/PLN może potwierdzić chęć zejścia do 5,36 PLN
Od roku 2012 działa jako Trader na rynku OTC/FX jako daytrader. Założyciel Klubu Inwestora „New Vision Trading” (dawniej Trading Club Szczecin) w roku 2016 i działającą w formie grupy facebookowej oraz czatu dla inwestorów do dziś. Prelegent wielu paneli dyskusyjnych nt. rynków finansowych. Twórca autorskiej strategii "PSV" - podejścia do inwestycji krótkoterminowych (2016/2017). Pasjonat ekonomii, inwestycji kapitałowych, wyznawca i propagator idei social-learningu. Działania i trafność analiz, które wykonuje, zostały bardzo docenione przez wielu traderów i inwestorów. Skutkowało to m.in. nominacją w konkursie organizowanym przez fundację FxCuffs w kategorii Analityk Roku 2016 oraz kolejną nominacją za rok 2018.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here