Banknot o nominale 20 euro EURKurs euro wobec polskiego złotego wraca do wzrostów. Rynek podchodzi do rejonu 4,6350 PLN tym razem, co oznacza powrót powyżej oporu H4 – D1 i możliwego zdobywania wyższych o wiele rejonów. Na cel wyłania się w tym momencie zakres 4,6480 PLN jako jedne z możliwych pierwszych podejść, jednak warto trzymać będzie rękę na pulsie w kolejnych dniach. Kontekst pozostawać będzie na rynku euro wzrostowy, póki znów nie będzie widocznych cofnięć poniżej zakresu 4,61 PLN. Warto będzie przyglądać się temu, jak para EUR/PLN będzie się zachowywać i czy nie będzie aby generować korekty dającej potem się rozegrać.

  • Notowania euro wracają powyżej oporu
  • Para znajduje się w zakresie 4,63 PLN
  • Rynek EUR/PLN teraz za cel może wziąć sobie zakres 4,6480 PLN
  • Więcej podobnych i ciekawych artykułów znajdziesz na stronie głównej Comparic.pl

Kurs euro wreszcie wraca do wzrostów

wykres Kurs euro EURPLN H4 12.11.2021
Kurs euro EURPLN H4 12.11.2021

Tym razem, w piątek 12 listopada rynek euro wobec polskiego złotego znajduje się nieco wyżej niż mieliśmy szansę to widzieć podczas ostatnio opisywanej sesji handlowej. W kolejnej sesji zatem rynek wybija wreszcie zakres oporu i ma szanse na wygenerowanie kolejnego ruchu w niedługim czasie. Wszystko powyżej zakresu 4,61 PLN znów jest w longu.Wygląda na to, że najbliższym z kolejnych targetów tym razem dla tego rynku może być zakres 4,6480 PLN, którym jest ważniejszym oporem intraday. Warto będzie zatem zwrócić uwagę przede wszystkim na to, czy rynek zaraz po dotarciu do tego zakresu nie będzie generował sygnałów na odbicie.Chcesz wrócić na stronę główną? Kliknij >>


Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>


ConotoxiaObejrzyj również w Comparic24.tv:
Poprzedni artykułStrategia PSV: Rynek broni się w zakresie dołka,podejście do R3
Następny artykułKurs funta wraca do 5,41 PLN. Rynek GBP/PLN walczy z oporem
Od roku 2012 działa jako Trader na rynku OTC/FX jako daytrader. Założyciel Klubu Inwestora „New Vision Trading” (dawniej Trading Club Szczecin) w roku 2016 i działającą w formie grupy facebookowej oraz czatu dla inwestorów do dziś. Prelegent wielu paneli dyskusyjnych nt. rynków finansowych. Twórca autorskiej strategii "PSV" - podejścia do inwestycji krótkoterminowych (2016/2017). Pasjonat ekonomii, inwestycji kapitałowych, wyznawca i propagator idei social-learningu. Działania i trafność analiz, które wykonuje, zostały bardzo docenione przez wielu traderów i inwestorów. Skutkowało to m.in. nominacją w konkursie organizowanym przez fundację FxCuffs w kategorii Analityk Roku 2016 oraz kolejną nominacją za rok 2018.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here