Naga MarketsKurs euro do funta (EUR/GBP) konsolidował w takcie dwóch poprzednich miesięcy. Jeszcze w maju przetestowane zostało dolne ograniczenie ruchu bocznego przy 0,8500 po czym nastąpiło silne odbicie w kierunku północnym.

Jak widać na wykresie dziennym poniżej, przez ostatnie 9 dni notowania EURGBP sukcesywnie zwyżkują. Ponadto, wczorajsze zamknięcie miało miejsce ponad strefą między 0,8699 – 0,8715, gdzie spotyka się zniesienie 38,2% całego ruchu spadkowego z tego roku oraz zniesienie 61,8% spadków od szczytu z lutego br.

Pokonanie wspomnianej strefy otwiera drogę wzrostom do kolejnej strefy oporu tworzoną przez maksima z lutego br. oraz zniesienie 61,8% tegorocznych spadków. Należy jednak mieć na uwadze, że w ramach ostatniego wzrostu nie byliśmy jeszcze świadkami korekty, a cena znacznie odsunęła się od 20-dniowe EMA.

Mając na uwadze powyższe, jeśli rozważamy zakupy na EUR/GBP sensownym podejściem może być oczekiwanie na korektę i wtedy dopiero poszukiwanie okazji do wejścia w pozycję długą.

Ja na tym instrumencie handluję u brokera XM, który posiada w swojej ofercie jeszcze ponad 300 innych walorów >>

Kurs euro do funta (EUR/GBP) - wykres dzienny - 16 maja 2019
Kurs euro do funta (EUR/GBP) – wykres dzienny – 16 maja 2019

Poszerzaj swoją wiedzę na bezpłatnych webinariach prowadzonych przez redaktorów Comparic.pl!
Aktualny harmonogram i zapisy na:   [otw_shortcode_button href=”http://clicks.pipaffiliates.com/afs/come.php?id=4192&cid=14684&ctgid=16&atype=1″ size=”small” icon_type=”general foundicon-calendar” icon_position=”left” shape=”radius” color_class=”otw-blue” target=”_blank”]Webinary XM.COM[/otw_shortcode_button]Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here