Kurs euro szykuje się do wzrostów? EURPLN kosztuje prawie 4,24 zł Notowania pary walutowej EURPLN w trakcie wczorajszej sesji odnotowały znaczny spadek o ponad -0,3 procent, co pozwoliło sprzedającym znieść trzy sesje wzrostów. Jednak środa przynosi odwilż na rynku, a kupujący pokazują siłę w kluczowym miejscu na wykresie. Czy to zapowiedź silniejszego impulsu wzrostowego? Za jedno euro w trakcie dzisiejszej sesji należy zapłacić około 4,2370 zł. Dokąd zmierzają notowania? Sprawdź jak kształtuje się kurs euro w środę, 22 stycznia 2020 roku.

Para walutowa Kurs Nazwa
EURPLN 4,0000 zł euro
  • Kurs euro odrabia wczorajsze straty
  • EURPLN utrzyma tendencję wzrostową w najbliższych dniach?

Kurs euro odbija od wewnętrznej linii trendu. EURPLN z szansą na wzrost do 4,27 zł

Kurs pary EURPLN odnotowuje dziś wzrost o 0,20 procent do godziny 11:00. Jest to o tyle ważna wiadomość, gdyż wczorajsza sesja spadkowa zamknęła się na wewnętrznej, spadkowej linii trendu, która w zeszłym tygodniu została przebita przez kupujących. Dzisiejsza aktywność popytu w tym rejonie zwiększa prawdopodobieństwo dalszych wzrostów, jeśli impet ceny zostanie utrzymany w najbliższych dniach. Przebicie oporu 4,25 otworzyłoby drogę do silnego układu konfluencji złożonego z zewnętrznej linii trendu i poziomu 4,27. Z drugiej strony jeśli dzisiejsze odbicie okaże się krótkotrwałe, kurs powinien zmierzać w kierunku tegorocznego minimum na poziomie 4,20.

Kurs euro odbija od wewnętrznej linii trendu. EURPLN z szansą na wzrost do 4,27 zł
Kurs euro odbija od wewnętrznej linii trendu. EURPLN z szansą na wzrost do 4,27 zł, tradingview.com

Donald Trump oczekuje wielkiej umowy handlowej z Unią Europejską

Prezydent USA przygotowuje się do rozmów handlowych z przewodniczącą Komisji Europejskiej, Ursulą Von der Leyen. Obie strony zapowiadają ostre negocjacje, jednocześnie przypominając o wspólnej historii i fundamentach, które łączą oba regiony.

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here