Naga MarketsMoneta euro na tle jednego dolaraKurs euro spadł od końca października br. o blisko 18 groszy, umniejszając w ten sposób zasięg trwającej od połowy stycznia br. aprecjacji do niemal 17 groszy. Kurs dolara spadła natomiast od końca października br. o prawie 30 groszy. Licząc od marcowych szczytów, USD osunął się natomiast już o ponad 63 grosze, a od początku roku o niespełna 12 groszy.

  • Kurs euro wzrośnie do końca roku do 4,50 zł
  • Kurs euro spadnie do końca 2021 r. do 4,41 zł
  • Kurs dolara wzrośnie do końca roku do 3,75 zł
  • Kurs dolara spadnie do końca 2021 roku do 3,53 zł

Kurs euro wzrośnie do 4,50 zł po czym spadnie do 4,41 zł

W niedzielę, 6 grudnia 2020 roku za jedno euro trzeba zapłacić 4,47 zł. Analitycy ING spodziewają się, że kurs euro wzrośnie do końca roku do 4,50 zł, po czym rozpocznie kolejną falę spadków. Ich zdaniem notowania wspólnej waluty osuną się do końca pierwszego kwartału przyszłego roku do 4,48 zł po czym w kolejnych kwartałach spadać będą do 4,45 zł, 4,43 zł, by definitywnie zakończyć 2021 r. na poziomie 4,41 zł.

Te artykuły również Cię zainteresują
Kurs dolara wzrośnie do 3,75 zł po czym spadnie do 3,53 zł

Równocześnie oczekują oni także, że kurs dolara, który obecnie plasuje się nieco poniżej 3,69 zł wzrośnie do końca roku do poziomu 3,75 zł, po czym cztery kolejne kwartały przyszłego roku będzie kończył odpowiednio w okolicach 3,73 zł – Q1 2020, 3,65 zł – Q2 2021, 3,60 zł – Q3 2020 i 3,53 zł – Q4 2020. Oznaczałoby to, że kurs dolara zakończyłby przyszły rok na najniższym poziomie od maja 2018 r.

Autor poleca również:

Jednocześnie przypominam, iż w każdą niedzielę, tuż przed otwarciem rynków słyszymy się w trakcie odprawy traderów. W trakcie trwających ok 2 godzin spotkań przedstawimy wszystko to, na co należy zwrócić uwagę w ciągu najbliższych dni. Oprócz analizy fundamentalnej przyjrzymy się również sytuacji technicznej na najciekawiej wyglądających instrumentach finansowych.

Plan spotkania:

  • Przegląd najpopularniejszych instrumentów pod kątem technicznym
  • Analiza instrumentów zaproponowanych przez uczestników spotkania
  • Przegląd najistotniejszych publikacji zaplanowanych na nadchodzący tydzień

Spotkajmy się tuż przed otwarciem rynków!

Weź udział w odprawie traderów z Arkadiuszem Jóźwiakiem

Zapraszam również do naszej nowopowstałej grupy na Facebooku “Niedzielni Traderzy


Logo TickmillTickmill jest autoryzowany i regulowany w Wielkiej Brytanii przez Financial Conduct Authority (FCA), jedną z najbardziej respektowanych komisji nadzoru finansowego. Uzyskaj dostęp do szerokiej gamy rynków wliczając w to rynek Forex, Indeksy giełdowe, Surowce oraz Obligacje. Korzystaj z jednych z najniższych spreadów na rynku. Doświadcz handlu w najlepszym wydaniu z międzynarodowym brokerem i zyskaj przewagę wyjątkowym warunkom handlowym. Otwórz konto realne lub wypróbuj rachunek demo.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

Poprzedni artykułKurs funta umocni się do franka dzięki umowie Brexitowej – prognozuje Credit Agricole
Następny artykułKurs euro (EUR/USD) nawet na 1,25 USD prognozuje MUFG i Credit Agricole
Arkadiusz Jóźwiak redaktor Comparic.pl
Education Team Manager Comparic.pl. Autor licznych webinarów i felietonów oraz tekstów edukacyjnych poruszających szeroką tematykę inwestycyjną począwszy od psychologii a na analizie technicznej i fundamentalnej skończywszy. Jako menadżer działu edukacji w Comparic Media Group wykorzystuje wykształcenie pedagogiczne i stawia ogromny nacisk na prostotę przekazywanych informacji i wiedzy. Skrupulatność i konsekwencja w działaniu zostały docenione przez wielu traderów i inwestorów, co skutkowało m.in. nominacją w konkursie organizowanym przez fundację Invest Cuffs w kategorii Dziennikarz Roku 2019. Jego artykuły znaleźć można również w magazynach FxMag oraz I Love Crypto, gdzie prowadzi swoją stałą rubrykę. To także prelegent podczas licznych konferencji m.in. Festiwalu Inteligencji Finansowej, Seminarium XM w Warszawie czy Expo Invest Cuffs. Członek Rady Nexusów przyznającej wyróżnienia osobom i podmiotom, które w największym stopniu przyczyniają się do rozwoju branży blockchain i kryptowalut a także twórca i główny prowadzący cotygodniowych, niedzielnych odpraw traderów, w których regularnie uczestniczy kilkaset osób oraz analityk kryptowalutowy w serwisie Krypto Raport.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here