Naga Markets

Kurs euro wobec polskiego złotego (czyli para EUR/PLN) w Nowym Roku już pokazuje, że w ciąg ostatnich dni rynek ten zaskakująco silnie i ochoczo schodził do dolnych ograniczeń obecnego ruchu, który z perspektywy czasu jasno można określić mianem konsolidacji. W tym momencie oscylowanie na zakresie 4,5860 PLN pokazuje tylko, że rynek z pełną stanowczością schodził do wsparcia na zasadzie testu strony popytowej, jednak czy sprosta to wymaganiom dalszego podejścia – to się okaże. Warto będzie przyglądać się zatem temu, czy para EUR/PLN będzie w stanie wygenerować obecnie ruch do rejonów 4,61 PLN – 4,62 PLN, gdzie przypada lokalny opór H4 – D1.

  • Notowania euro spadały ostatnio do rejonu 4,58 PLN
  • Teraz para stabilizuje się na ważnym dla rynku wsparciu cenowym
  • Rynek EUR/PLN teraz za cel może wziąć zakres 4,62 PLN
  • Więcej podobnych i ciekawych artykułów znajdziesz na stronie głównej Comparic.pl

EUR/PLN stabilizuje się na wsparciu

wykres Kurs euro EURPLN H4 03.01.2022
Kurs euro EURPLN H4 03.01.2022

W kolejnym dniu, tym razem już w nowym Roku, 03 stycznia w poniedziałek – rynek euro wobec polskiego złotego znajduje się w rejonie 4,58 PLN, czyli rynek schodził istotnie do dolnych ograniczeń ruchu w ostatnich sesjach. Zaraz jednak po tym – rynek zebrał się i obecnie generuje pierwsze sygnały na możliwość odreagowania ponownie do górnych ograniczeń. W tym mowa o oznaczonym oporze H4 – D1 na załączonym wykresie rynku.Wygląda na to zatem, że najbliższym z kolejnych targetów tym razem dla tego rynku może być zakres 4,62 PLN ponownie, który to wcześniej był wielokrotnie testowany. Rynek w tym wszystkim jednak nie powinien wybijać zakres dolnego ograniczenia, czyli rejonu 4,58 PLN.Chcesz wrócić na stronę główną? Kliknij >>

Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>

Conotoxia


Poprzedni artykułStrategia PSV: Poniedziałkowy schemat, wracamy do regularnego handlu
Następny artykułKurs funta (GBP/PLN) nadal silny. Rynek utrzymuje się ponad 5,46 PLN
Od roku 2012 działa jako Trader na rynku OTC/FX jako daytrader. Założyciel Klubu Inwestora „New Vision Trading” (dawniej Trading Club Szczecin) w roku 2016 i działającą w formie grupy facebookowej oraz czatu dla inwestorów do dziś. Prelegent wielu paneli dyskusyjnych nt. rynków finansowych. Twórca autorskiej strategii "PSV" - podejścia do inwestycji krótkoterminowych (2016/2017). Pasjonat ekonomii, inwestycji kapitałowych, wyznawca i propagator idei social-learningu. Działania i trafność analiz, które wykonuje, zostały bardzo docenione przez wielu traderów i inwestorów. Skutkowało to m.in. nominacją w konkursie organizowanym przez fundację FxCuffs w kategorii Analityk Roku 2016 oraz kolejną nominacją za rok 2018.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here