klawiatura z klawiszem podpisanym EURUSDKurs euro w stosunku do kursu dolara amerykańskiego rośnie podczas wczesnych godzin handlu w poniedziałek. Para EUR/USD oscyluje wokół poziomu 1.13170 w momencie pisania analizy, ponownie testując poziom oporowy będący jednocześnie poziomem sugerowanego zamykania choć części pozycji z poprzedniej projekcji wzrostowej. W tym momencie para nadal nie zanegowała dotychczasowej sekwencji, dlatego wszystko wskazuje na to, że wzrosty są tylko formalnością – a inwestorzy trwający jeszcze we wzrostowym swingu mogą oczekiwać więcej. Spójrzmy na parę na wykresie H1. 

Finax

Sentyment pary nadal nie odpuszcza – podczas gdy kolejny dzień wzrostów na parze powoduje, że ta zbliża się coraz to bardziej do finalnego targetu dla pozycji długich. Zdaje się, że w tym momencie dotarcie do strefy to już tylko kwestia czasu, jednak kolejny test strefy podażowej może skończyć się jeszcze jednym zepchnięciem pary do poziomu układu sekwencyjnego, który wspiera dalsze wzrosty. To oczywiście dobra informacja dla inwestorów chcących dołączyć do pozycji długich – w racjonalnym miejscu.

Kurs euro rośnie – EUR/USD na wykresie H1

Z perspektywy układu H1 – wszystko wskazuje na to, że obecna tendencja wzrostowa będzie nadal kontynuowana na parze EUR/USD, podczas gdy ta dotarła do najbliższego celu z ostatniej analizy, przy której sugerowane było redukowanie pozycji. Aktualnie oczekuje się od pary EUR/USD wykonania ponownie korekty w bliskie okolice poziomu ostatniego dołka – czyli strefy 1,13000. Jeśli para faktycznie zejdzie do opisywanego dołka nie negując sygnałów wzrostów – czyli nie wybijając go, wówczas można będzie mówić o dalszych wzrostach z celem 1,13600, gdzie spodziewana będzie dopiero od pary większa korekta. Czas w jakim para powinna wykonać opisywany schemat to około 4 sesje, a więc do końca obecnego tygodnia.

wykres EURUSD H1 15.04.2019

EURUSD H1 15.04.2019

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here