Kurs euro podczas wczesnych godzin handlu wtorkowej sesji wobec amerykańskiego dolara umacnia się. Para EUR/USD oscyluje w końcu powyżej strefy 1,14000 USD wskazując na możliwość dalszych podejść ku górze. Co prawda para znajduje się już relatywnie wysoko, jednak przed nią są jeszcze interesujące poziomy do strzelenia, które inwestorzy z całą pewnością obserwują. W tym momencie można już mówić o dość sporym sentymencie pozytywnym, ponieważ para EUR/USD wykonuje mocniejsze podejścia praktycznie rzecz biorąc bez większych korekty. Spójrzmy zatem na parę z interwału dziennego (D1), aby ocenić poziomy, skąd para może w końcu wykonać głębszą korektę. 


Kurs euro niestrudzenie rośnie – para EUR/USD na wykresie D1

Z perspektywy interwału czasowego D1 para EUR/USD ma przed sobą jeszcze drogę do wzrostów, nim finalnie może wykonać głębsze zejście w ramach zdrowotności rynku. Najbliższe poziomy, jakie dostrzegalne są na dziennym interwale to przede wszystkim ostatni szczyt, który powinien jeszcze zostać strzelony – znajdujący się na strefie 1,14460 USD. Oznacza to, że para ma przed sobą jeszcze możliwość podejścia około 50 pipsów, nim finalnie wygenerowany zostanie sygnał spadkowy.

Podczas ostatnich sesji handlowych para nie wykonuje praktycznie żadnych korekt, co oznacza, że presja popytowa jest relatywnie silna. Dlatego też, żeby nie kłócić się z obecnie panującym trendem warto uzbroić się w cierpliwość oraz wyczekiwać sygnałów spadkowych dopiero wokół wyżej wspomnianego już poziomu. Aby faktycznie mówić o sygnale pro-spadkowym, para musiałaby dotrzeć do zakresu 1,14500 USD oraz wyhamować spadki wskazując na osłabienie tempa wzrostów. Wówczas celem dla pary będzie poziom 1,13750 USD – będący obecnie najbliższym poziomem sekwencji wspierającej dalsze wzrosty. Dopiero po takim zejściu obecna struktura wzrostowa będzie potwierdzona.

wykres Kurs euro EURUSD 25.06.2019
Kurs euro EURUSD 25.06.2019

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here