Kurs euro do polskiego złotego EURPLN 9 maja 2019Kurs euro do polskiego złotego kontynuuje wzrosty, zgodnie z wcześniejszymi oczekiwaniami. W czwartek w godzinach porannych za jedno euro trzeba zapłacić 4,2935 PLN. Czego spodziewać się na dzisiejszej sesji? Jak wspominałem w porannym przeglądzie rynkowym, brakuje danych makro, które mogłyby w znaczący sposób wpłynąć na kurs EUR/PLN. W kalendarzu znajdują się jedynie odczyty z USA, są to godziny popołudniowe. . 

Waluta Kurs Nazwa
EUR 4,2935 euro

Kurs euro wkrótce po 4,31 zł?

Spoglądając na wykres w szerokim ujęciu – D1, kurs euro do polskiego złotego wciąż pozostaje w trendzie bocznym. W dalszym ciągu kluczowe pozostają dwie strefy. Opór znajduje się w okolicach poziomu 4,3400 zł. Natomiast wsparcie kształtuje się przy 4,2650 zł. Dopóki jeden z tych poziomów nie zostanie wybity, w dalszym ciągu kurs EUR/PLN może konsolidować. Wcześniej reakcja podażowa może pojawić się przy 4,3100, jest to również ważny poziom horyzontalny.

Kurs euro do polskiego złotego EURPLN 9 maja 2019

Euro testuje linię poprowadzoną po ostatnich szczytach

Kurs EUR/PLN wybija górą linię poprowadzoną po ostatnich wierzchołkach, o której pisałem we wczorajszej analizie. W tej chwili celem dla kupujących jest atak na poziom 4,2980, gdzie znajdują się szczyty z końca kwietnia. Jego pokonanie otworzy drogę w kierunku 4,3100. Scenariuszem spadkowy jest możliwy tylko w momencie pokonania wsparcia przy 4,2750, czyli dołków z początku miesiąca, wtedy też możliwy byłby ruch w kierunku poziomu 4,2650 czyli wsparcia z interwału D1.

Kurs euro do polskiego złotego EURPLN 9 maja 2019

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here