Kurs euro powyżej 4,23 zł. EURPLN walczy z presją sprzedających pod koniec tygodnia na Forex Notowania pary walutowej EURPLN po zanotowaniu flash-crasha we wtorek, co poskutkowało spadkiem do poziomu 4,20 zł, systematycznie pną się w górę. Wczoraj kupujący podjęli próbę przeforsowania wewnętrznej spadkowej linii trendu, jednak bezskutecznie. W piątek do południa próba została ponowiona, a kurs przez chwilę znalazł się powyżej poziomu 4,24 zł, lecz i tym razem sprzedający zniwelowali większą część impulsu. To może sugerować, iż notowania w dalszym ciągu znajdują się pod presją podaży. Za jedno euro w trakcie dzisiejszej sesji należy zapłacić około 4,2350 zł. Dokąd zmierzają notowania? Sprawdź jak kształtuje się kurs euro w piątek, 17 stycznia 2020 roku.

Para walutowa Kurs Nazwa
EURPLN 4,2350 zł euro
  • Kurs euro walczy z lokalnym oporem pod koniec tygodnia
  • EURPLN wzrośnie do poziomu 4,25 zł?

Kurs euro kosztuje ponad 4,23 zł. EURPLN odreaguje flash-crash?

Kurs pary EURPLN odnotowuje wzrost o 0,07 procent do godziny 11:30. Notowania znajdują się na istotnym oporze 4,2373, który tworzy konfluencję ze spadkową, wewnętrzną linią trendu. Jeśli kupującym udałoby się przeforsować ten układ, wówczas powinien zostać wykreowany impuls wzrostowy z celem na podobną konfluencję w okolicach poziomu 4,25. Dopiero jego przebicie, a w konsewkencji oporu 4,27 otworzyłoby drogę do głównej strefy podaży 4,3170 – 4,3236.  Z drugiej strony jeśli piątkowa sesja zamknie się z dużym knotem u góry, wówczas należy oczekiwać dalszej deprecjacji euro z celem na dołek z tego tygodnia 4,20 oraz 4,15, gdzie cena po raz ostatni była w w kwietniu 2018 roku.

Kurs euro kosztuje ponad 4,23 zł. EURPLN odreaguje flash-crash
Kurs euro kosztuje ponad 4,23 zł. EURPLN odreaguje flash-crash, tradingview.com

Christine Lagarde zmusza członków EBC do milczenia

Tuż przed najbliższym spotkaniem EBC, które odbędzie się 23 stycznia, Christine Lagarde napisała do decydentów politycznych, aby powstrzymali się od komentarzy publicznych zanim nie dojdzie do przeglądu dotychczasowej strategii instytucji.

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here