Kurs euro. Ile będzie kosztował dolar, funt, frank we wtorek.Polska złotówka korygowała w poniedziałek silniej do większości głównych konkurentów na rynku walutowym Forex, we wtorek sytuacja wydaje się jednak bardziej różnorodna. Sprawdź jak kształtują się kursy walut 7 maja 2019 roku. Euro kosztuje 4,2835 zł, kurs dolara wynosi 3,8213, funt kosztuje 5,0140, a frank szwajcarski 3,76027 zł.

Para walutowa Kurs (w zł) Nazwa
EURPLN 4,2835 euro
USDPLN 3,8213 dolar
GBPPLN 5,0140 funt
CHFPLN 3,76027 frank

Kurs euro stoi w miejscu do złotego. EUR/PLN nad 4,28 zł

Podobnie jak w poniedziałek, kurs euro podczas wtorkowej sesji nie wykazuje większej zmienności i utrzymuje się nad poziomem 4,28 zł. Notowania od dwóch tygodni konsolidują w niespełna trzygroszowym zakresie, którego górne ograniczenie wyznacza istotny opór na wysokości 4,30 zł. Dopóki dolna lub górna banda konsolidacji nie zostanie wybita, sytuacja EUR/PLN nie ulegnie najprawdopodobniej wyraźniejszej zmianie.

kurs euro EURPLN 7 maja 2019
Kurs euro do złotego na wykresie dziennym

Kurs dolara traci kolejną sesję. USD/PLN pokona ważne wsparcie?

W odróżnieniu od euro, kurs dolara osuwa się do złotówki kolejną sesję z rzędu i zmierza powoli w kierunku strefy wsparcia wyznaczanej przez maksima z listopada i grudnia oraz 50 EMA na wysokości 3,8141. Wybicie poziomu (w połączeniu z okrągłego strefą 3,81 zł) otworzyłoby drogę do kolejnych istotnych obszarów, a mianowicie minimów majowych wzmacnianych przez 200 EMA na wysokości 3,7730.

kurs dolara USDPLN 7 maja 2019
Kurs dolara do złotego na wykresie dziennym

Kurs funta koryguje po silnych wzrostach. GBP/PLN w górę, czy w dół?

Po teście najwyższych poziomów od początku ubiegłego miesiąca, kurs funta szterlinga silniej korygował na początku miesiąca i powracał pod pułap 5,02 zł. Wtorek przynosi delikatną korektę, notowania utrzymują się jednak poniżej wspomnianej strefy cenowej. Kierunek GBP/PLN jest w tym momencie niejasny, a notowania dryfują pomiędzy istotnymi strefami wsparć i oporów.

kurs funta GBPPLN 7 maja 2019
Kurs funta do złotego na wykresie dziennym

Kurs franka oddala się od ważnego oporu. CHF/PLN ponownie w kierunku tegorocznych dołków?

Scenariusz umocnienia CHF/PLN w stronę strefy oporu wyznaczanej na minimach marcowych nie sprawdził się i kurs franka odbija w przeciwległym kierunku, otrzymując się we wtorek poniżej 3,76 zł. W efekcie znowu zwiększa się szansa na ponowne przetestowanie tegorocznych dołków wypadających w okolicach 3,74 zł.

kurs franka CHFPLN 7 maja 2019
Kurs franka do złotego na wykresie dziennym

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here