Kurs euro EURPLN 20 maja 2019Kurs euro do polskiego złotego po raz kolejny testuje kluczową strefę oporową przy 4,31 zł. Po godzinie 12:00 za jedno euro trzeba płacić 1,3070 PLN. W momencie pokonania oporu, ruch w górę może przybrać na sile. Kurs EUR/PLN znajduje się więc w kluczowym miejscu. W dzisiejszym kalendarzu nie znajdziemy już danych ze strefy euro, niemniej przemawiać będą członkowie FOMC, co pośrednio może mieć wpływ także na polskiego złotego.

Waluta Kurs Nazwa
EUR 4,3070 euro

Kurs euro ponownie przy 4,3100

Euro do złotego testuje dziś strefę oporową przy 4,3100 zł. Jak na razie podaż nie odpuszcza i poziom jest broniony. Jest to jednak kolejny test z rzędu, dlatego bardziej prawdopodobne wydają się wzrosty. Jeżeli strefa faktycznie zostanie pokonana, to otworzy się droga w kierunku nawet 4,3 4zł. Jeżeli chodzi o sytuację na szerokim interwale czasowym, toe nie uległa ona zmianie, kurs EUR/PLN na interwale D1 porusza się w bardzo szerokim ruchu bocznym. Stefa oporowa znajduje się przy 4,34 zł, a wsparcie przy 4,2560 zł. Dopóki jeden z tych poziomów nie zostanie wybity, w dalszym ciągu kurs EUR/PLN może poruszać się w konsolidacji.

Zobacz także: Poranny przegląd rynków. Brexit: będzie umowa? Kurs funta GBP/USD w górę

Kurs euro do złotego EURPLN 22 maja 2019

Euro w końcu wybije górą strefę oporową?

Kurs euro do złotego EUR/PLN po raz kolejny testuje strefę oporową przy 4,31 zł. Pamiętajmy, że im dłużej miejsce jest testowane, tym większa jest szansa na wybicie górą. Jeżeli dojdzie do wyjścia powyżej, to może to skutkować kolejnym silnym impulsem wzrostowym. Scenariuszem alternatywnym jest obrona poziomu, wtedy też należy czekać na test wsparcia przy 4,2885.  Poziom wynika z dolnego ograniczenia układu Overbalance, który wyznacza równość z poprzednią korektą spadkową, dodatkowo grupuje się on z wcześniejszą reakcją ceny. Na razie jednak wszystko przemawia za scenariuszem wzrostowym.

Kurs euro do złotego EURPLN 22 maja 2019

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here