Naga MarketsKurs euro i franka rosną we wtorek. PLN traci również do dolara i funta, 18 lutegoW tym tygodniu zmienność na parach z polskim złotym była niewielka, tydzień nie rozpieszcza nas większymi ruchami. Nic nie wskazuje na to aby sytuacja miała się zmienić dziś. W piątek nastroje z PLN są mieszane, złotówka znajduje się nieznacznie pod kreską. Co dalej z kursem złotego? Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z codziennym programem “Co nowego u złotego”, którego gospodarzem jest Adam Rak. Sprawdźmy jak kształtują się kursy polskiego złotego w ujęciu do EUR, CHF, GBP i USD w piątek 24 kwietnia.

Polski złoty nieznacznie pod kreską w piątek o poranku, traci do do euro, dolara, funta i franka 

W tym tygodniu zmienność na złotym nie jest zadowalająca, pary z PLN poruszają się konsolidacji. Z kolei dziś, w piątek 24 kwietnia o poranku złotówka znajduje się nieznacznie pod kreską. Za euro zapłacimy 4,5380 zł, dolar kosztuje 4,2160 zł, funt 5,2020 zł, a frank 4,3140 zł.

Te artykuły również Cię zainteresują
Zapraszamy serdecznie do obejrzenia programu “Co nowego u złotego“, w którym Adam Rak przeanalizował aktualną sytuację techniczną na czterech parach walutowych z polskim złotym PLN. Przeglądowi zostały poddane takie instrumenty jak: EURPLN, USDPLN, CHFPLN, czy GBPPLN.

Zobacz także: Nastroje na rynku akcji psują się, DAX z potężną stratą na otwarciu sesji

– Piątkowy, poranny handel na rynku FX nie przynosi istotniejszych ruchów na PLN, pomimo spadku kwotowań eurodolara do najniższych poziomów od 24/03. Polska waluta kwotowana jest następująco: 4,5389 PLN za euro, 4,2175 PLN wobec dolara amerykańskiego, 4,3146 PLN względem franka szwajcarskiego oraz 5,2035 PLN w relacji do funta szterlinga. Rentowności polskiego długu wynoszą 1,296% w przypadku obligacji 10-letnich – komentuje Konrad Ryczko z DM BOŚ

– Z rynkowego punktu widzenia EUR/PLN pozostaje nad kluczowym wsparciem na 4,5 PLN. Konsolidacja zamyka się jednak w ramach 4,5-4,55 PLN. Ciekawiej prezentuje się USD/PLN gdzie ewentualne wyjście nad 4,25 PLN będzie sygnałem do testów niedawnych szczytów na parze – dodaje.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here