Naga MarketsKurs euro po 4,47 zł w środę 15 lipca, dolar kosztuje 3,9070 zł, kurs GBP/PLN po 4,9350 zł
Kurs złotego do głównych walut

Podczas środowej sesji możemy obserwować mieszane nastroje na parach z polskim złotym. Nasza krajowa waluta umacnia się w ujęciu do dolara, i franka, z kolei traci w stosunku do funta brytyjskiego. Natomiast kurs euro pozostaje bez zmian, para walutowa EUR/PLN znajduje się na wysokości poziomu wczorajsze zamknięcia. Co dalej ze złotówką? Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z codziennym programem “Co nowego u złotego”, którego gospodarzem jest Adam Rak. Sprawdźmy jak kształtują się kursy polskiego złotego w ujęciu do EUR, CHF, GBP i USD.

Kurs dolara i franka w dół, USD/PLN traci 0,35 proc.

Wczoraj złoty zyskiwał do głównych walut, z kolei podczas trzeciej sesji w tym tygodniu możemy obserwować umocnienie w ujęciu z dolarem i frankiem. Złotówka osłabia się jednak do funta brytyjskiego, natomiast patrząc na ujęcie z euro, kurs EUR/PLN pozostaje na wysokości poziomu wczorajszego zamknięcia sesji.

Te artykuły również Cię zainteresują
Zobacz także: Pozytywne nastroje na początku tygodnia, indeksy w górę

Zapraszamy serdecznie do obejrzenia programu “Co nowego u złotego“, w którym Adam Rak przeanalizował aktualną sytuację techniczną na czterech parach walutowych z polskim złotym PLN. Przeglądowi zostały poddane takie instrumenty jak: EURPLN, USDPLN, CHFPLN, czy GBPPLN.

 – Poranny, środowy handel na rynku FX przynosi podtrzymanie mocniejszego PLN na bazie podbicia EUR/USD do okolic 1,14 USD. Polska waluta kwotowana jest następująco: 4,4703 PLN za euro, 3,9227 PLN wobec dolara amerykańskiego, 4,1789 PLN względem franka szwajcarskiego oraz 4,9185 PLN w relacji do funta szterlinga. Rentowności polskiego długu wynoszą 1,365% w przypadku obligacji 10-letnich – komentuje Konrad Ryczko z DM BOŚ.

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here