Naga MarketsKurs euro po 4,4660 zł w piątek dolar kosztuje prawie 4 złote, kurs GBP/PLN po 4,93 zł
Kurs złotego do głównych walut

Podczas ostatniej sesji sesji handlowej w tym tygodniu polska waluta znajduje się pod kreską, tym samym negatywny sentyment jaki obserwowaliśmy w ostatnich dniach, utrzymuje się. Co dalej ze złotówą? Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z codziennym programem “Co nowego u złotego”, którego gospodarzem jest Adam Rak. Sprawdźmy jak kształtują się kursy polskiego złotego w ujęciu do EUR, CHF, GBP i USD.

Kurs złotego traci pod koniec tygodnia

Ten tydzień niestety nie kończy się najlepiej dla polskiego złotego. Nasza waluta traciła podczas dzisiejszej sesji do głównych walut czyli euro, dolara, funta i franka. W skali całego tygodnia PLN umocnił się jedynie do funta brytyjskiego. Kurs USD/PLN wybił kluczowy opór, a co za tym idzie niewykluczony jest atak na poziom 4 zł. Co dalej ze złotym?

Te artykuły również Cię zainteresują
Zapraszamy serdecznie do obejrzenia programu “Co nowego u złotego“, w którym Adam Rak przeanalizował aktualną sytuację techniczną na czterech parach walutowych z polskim złotym PLN. Przeglądowi zostały poddane takie instrumenty jak: EURPLN, USDPLN, CHFPLN, czy GBPPLN.

Zobacz także: Polski złoty traci w piątek i zamyka tydzień na minusie, USD/PLN po 3,99 zł

 – Piątkowy handel na FX nie przyniósł większych emocji wokół PLN. Wiekszosc zestawień konsolidowała blisko odniesienia. Teoretycznie widać lekkie próby rozegrania słabszego złotego jednak dalsze losy zależeć beda najpewniej od nastrojów w poniedziałek. Ciekawie prezentuje się kwestia funduszu odbudowy (duza część dla Polski) który nie został dziś uzgodniony na szczycie UE – komentuje Konrad Ryczko z DM BOŚ.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here