Naga MarketsKurs euro po 4,4640 zł w czwartek, dolar kosztuje 3,9730 zł, kurs GBP/PLN po 4,9790 zł
Kurs złotego do głównych walut

Podczas czwartek sesji handlowej w tym tygodniu polska waluta znajduje się na niewielkim minusie, tym samym negatywny sentyment jaki obserwowaliśmy w ostatnich dniach, utrzymuje się. Co dalej ze złotówą? Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z codziennym programem “Co nowego u złotego”, którego gospodarzem jest Adam Rak. Sprawdźmy jak kształtują się kursy polskiego złotego w ujęciu do EUR, CHF, GBP i USD.

Kurs złotego pogłębia straty w środę

W ostatnich dwóch dniach możemy obserwować wyraźne spadki na polskim złotym. Czwarta sesja w tym tygodniu przynosi słabość PLN. Złotówka wyraźnie osłabiła się we wtorek i wczoraj do euro, dolara, franka i funta, dziś przecena jest pogłębiana. Największe straty o poranku widać w ujęciu z dolarem, gdzie wynoszą one 0,2% na korzyść amerykańskiej waluty. kurs USD/PLN kształtuje się na poziomie 3,9730 zł.

Zapraszamy serdecznie do obejrzenia programu “Co nowego u złotego“, w którym Adam Rak przeanalizował aktualną sytuację techniczną na czterech parach walutowych z polskim złotym PLN. Przeglądowi zostały poddane takie instrumenty jak: EURPLN, USDPLN, CHFPLN, czy GBPPLN.

Zobacz także: Kurs funta (GBP) przed decyzją BoE

 – Spokojny początek dzisiejszej sesji ma miejsce także na wykresach głównych par walutowych ze złotym. Notowania USD/PLN, po dwóch zwyżkowych sesjach, dzisiaj oscylują w konsolidacji w okolicach 3,96. Z kolei notowania EUR/PLN stabilizują się w rejonie 4,4570 – Dorota Sierakowska z DM BOŚ.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here