Naga MarketsKurs euro do polskiego złotego zaliczył w tym miesiącu silny, prawie 90-groszowy wzrost. Notowania rosły od poziomu 4,2558, a maksima na parze EUR/PLN ustalone zostały na 4,32428.

Jednak kupującym nie udało się ostatecznie pokonać oporu na 4,3361 zł, gdzie znajdował się szczyt z drugiej połowy listopada 2018 roku. Mimo kilku prób, także w tym tygodniu, kurs w końcu osunął się do wsparcia w o okolicach 4,31 zł.

Jak widać na wykresie dziennym poniżej, notowania na razie utrzymują się ponad wsparciem. Nie widać jednak wyraźnego sygnału świadczącego o potencjalne powrotu do wcześniejszych wzrostów.

W przypadku skutecznego odbicia od wsparcia, kupujący w marcu mogą ponownie zaatakować opór na 4,3361. Tak naprawdę poziom ten otwiera strefę, której górne ograniczenie wypada w okolicach 4,3455.

Alternatywnie, zamknięcie notowań pod 4,31 otwierałoby dla EUR/PLN drogę do okrągłego poziomu 4 złotych 30 groszy.

Ja na tym instrumencie handluję u brokera XM, który posiada w swojej ofercie jeszcze ponad 300 innych walorów >>

Kurs euro do polskiego złotego zaliczył w tym miesiącu silny, prawie 90-groszowy wzrost.


Poszerzaj swoją wiedzę na bezpłatnych webinariach prowadzonych przez redaktorów Comparic.pl!
Aktualny harmonogram i zapisy na:   [otw_shortcode_button href=”http://clicks.pipaffiliates.com/afs/come.php?id=4192&cid=14684&ctgid=16&atype=1″ size=”small” icon_type=”general foundicon-calendar” icon_position=”left” shape=”radius” color_class=”otw-blue” target=”_blank”]Webinary XM.COM[/otw_shortcode_button]Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here