Naga MarketsKurs euro odrabia część spadków. EUR/USD z szansą powrotu powyżej 1.18 USDKurs euro do dolara amerykańskiego, czyli jedna z najbardziej rozpoznawalnych par walutowych w ciągu ostatnich dni mocniej się przeceniła. Obecnie kurs euro oscyluje na poziomie 1.17920 jednak szansa na powrót powyżej zakresu 1.18 USD jest relatywnie duża. Kolejne sesje handlowa na parze zatem mogą stać pod znakiem wracającego kursu euro oraz nadal tracącego dolara amerykańskiego. Spójrzmy jednak na parę EUR/USD z perspektywy interwału czasowego H4.


Kurs euro do dolara nadal utrzymuje się powyżej 1.17 – para EURUSD na wykresie H4

  • Kurs euro do dolara amerykańskiego zaczyna odrabianie spadków
  • Para walutowa EUR/USD może podczas kolejnych sesji wrócić pod zakres 1.18 USD
  • Osoby interesujące się parą powinny zatem obserwować dalsze ruchy
  • Wiele obecnie zależy od dalszego testu zakresu ceny uśrednionej

Kurs euro w stosunku do dolara amerykańskiego podczas piątkowej sesji handlowej zakończył się przy poziomie 1.17920 USD, co oznacza odrobienie spadku o jakieś 40 pipsów. Co prawda nie jest to wiele zważywszy na fakt, że kurs euro przecenił się podczas ostatnich sesji nieco ponad 210 pipsów, jednak zdecydowanie są to pierwsze oznaki obrony wykresu. Z perspektywy interwału czasowego H4 można powiedzieć, że zakres średniej widoczny na załączonym wykresie pary euro do dolara amerykańskiego będzie kolejno ważną wskazówką dla tego rynku jeśli chodzi o dalsze ruchy.

Te artykuły również Cię zainteresują
Para EUR/USD może kontynuować swoje wzrosty, jeśli wcześniej pojawi się przełamanie zakresu ceny uśrednionej. Obecnie oscyluje ona w zakresie 1.18360 USD, czyli około 40 pipsów od obecnej ceny. Kolejne sesje mogą dać wskazówkę, czy para ma szansę na przełamanie zakresu co dać może ruch nawet do ostatniego szczytu – bądź też rynek nadal poddawać się będzie dalszej presji podażowej.

wykres Kurs euro EURUSD H4 23.08.2020
Kurs euro EURUSD H4 23.08.2020


Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here