Kurs euro notowany w poniedziałek po 4,55 PLN. Co dalej z parą?Notowania euro podczas rozpoczynającego się tygodnia handlowego docierają do zakresu 4,55 PLN podczas gdy rynek po raz kolejny wybrania się przed mocniejszymi spadkami. Wydaje się na ten moment, że rynek euro ma szansę ponownie zbierać siły na dalsze podejścia wzrostowe, jednak warto poczekać na dalszą reakcję w jaki sposób rynek ten ustabilizuje się w kolejnych dniach po spadku. Warto zatem obserwować rynek H4 – D1 pary walutowej EUR/PLN.

  • Notowania euro podczas poniedziałkowej sesji wobec polskiego złotego stabilizują się
  • Wygląda na to, że para walutowa EUR/PLN ma szansę na dalsze podejścia
  • W tym momencie już można powiedzieć, że wsparcie dobrze broni wykres
  • Wsparciem tym jest zakres nadal ten sam – 4,53 PLN

Notowania euro bronią się przed mocniejszymi spadkami w poniedziałek

Rozpoczynający się tydzień handlowy na parze EUR/PLN, czyli kursie euro wobec polskiego złotego zdecydowanie przypomina typowy układ możliwości wygenerowania kontry do tego, co działo się podczas poprzednich sesji handlowych. Mowa oczywiście o spadku, który dosyć szybko zniósł rynek euro z wyższych zakresów. Oznaczało to, że w dalszym ciągu polski złoty potrafi zainterweniować, jeśli światowe waluty nadmiernie umacniają się wobec krajowej waluty.

Niemniej jednak – mimo ostatniego, szybkiego cofnięcia ruchu wydaje się zasadnym nadal sądzić, że rynek jest w stanie wygenerować podczas kolejnych dni podejście wzrostowe do zakresu 4,56 – 4,57 PLN ponownie, jak miało to miejsce ostatnim razem podczas wspinaczki euro wobec złotego. Warto zatem obserwować dalsze sygnały handlowe dające szansę na podejście.

wykres Kurs euro EURPLN H4 10.05.2021
Kurs euro EURPLN H4 10.05.2021

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here