Kurs euro nadal utrzymuje się przy wsparciu. EUR/PLN notowane po 4,48 PLN w piątekKurs euro w tym momencie pokazuje, że wsparcie cenowe na poziomie 4,47 PLN nadal jest bronione. To z kolei przemawia na korzyść pary walutowej EUR/PLN, ponieważ mówi o możliwości dalszego podejścia pary, mimo iż ta w ostatniej sesji się skonsolidowała. Podczas wczorajszej sesji celem dla rynku miał być zakres 4,50 PLN i wydaje się, że nic w tej kwestii się nadal nie zmieniło, choć warto będzie obserwować kurs euro, czy nadal będzie w stanie wygenerować tego typu ruch – przy spadającej zmienności.

Forex Club
  • W tym momencie kurs euro wobec złotego pokazuje dalszą obronę wsparcia
  • Dla pary walutowej EUR/PLN zakres 4,14 PLN jest bardzo istotny
  • Zdaje się, że tego typu obrona nadal może dawać szansę na wzrost do 4,50 PLN
  • Tam przebiega ważny zakres oporu dla pary, który może być jeszcze przetestowany

Notowania euro pod znakiem obrony wsparcia – czy kurs wygeneruje jednak jeszcze podejście?

Rozpoczynająca się piątkowa sesja handlowa pokazuje nam z perspektywy interwału czasowego H4, że rynek euro nadal broni się przed spadkami, a w porównaniu do niektórych światowych walut wobec złotego daje to już nadzieję na nieco silniejsze odbicie w kolejnym czasie. Wszystko jednak obecnie kręcić się będzie wokół zakresu 4,14 PLN, który to stanowi ważne wsparcie sekwencyjnego dla pary walutowej EUR/PLN. Jeśli zakres ten wówczas będzie cały czas broniony, można będzie uznać, że rynek jest nadal w stanie wygenerować planowane podczas wczorajszej analizy podejście.

Celem dla ruchu wzrostowego nadal są okolice poziomu oporu – strefie 4,50 PLN. Jest to ważny zakres oporu, który ponownie testowany może dać odpowiedzieć co do dalszego ruchu pary z euro.

wykres Kurs euro EURPLN H4 13.11.2020
Kurs euro EURPLN H4 13.11.2020

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here