Kurs dolara, franka, euro oraz funta w środę ranoKurs euro wobec dolara amerykańskiego podczas piątkowej sesji handlowej nadal broni wsparcie. Para EUR/USD oscyluje wokół ceny 1,12860 USD w momencie pisania analizy, co wskazuje na możliwość ataku górnych ograniczeń obecnego pasma. Nadal presja popytowa jest widoczna mimo ostatnich zejść pary. W tym momencie oczekuje się osiągnięcia poziomów 1,13300 USD, czyli poziomów z wczorajszego zejścia. Zobaczmy w takim razie w jaki sposób wygląda sytuacja na wykresie godzinnym pary EUR/USD oraz jakie są szanse na dalsze podejścia.


Kurs euro utrzymuje się – para EUR/USD na wykresie H1

W tym momencie scenariusz na wykres jednogodzinny pary euro w stosunku do dolara amerykańskiego wygląda następująco. Oczekuje się, że para utrzyma obecne miejsce wsparcia z racji nadal trwającego układu wzrostowego, gdzie najważniejszym wsparciem dla układu zdaje się być strefa 1,12800 USD. Tak długo jak długo poziom ten zostaje zachowany szansa na podejścia jeszcze raz do strefy 1,13300 USD jest relatywnie wysoka i dopiero wyłamanie tej strefy będzie oznaczać zejście nawet do strefy 1,12300 USD.

Retro

W tym momencie jednak skupiając się na obronie wsparcia – warto zauważyć, że potencjał wzrostów jest cały czas aktywny. Jeśli by chcieć dołączyć do takiego scenariusz, wówczas trzeba poczekać aż para zejdzie jeszcze raz w okolice wsparcia oraz wyhamuje dalsze spadki. Dopiero w takim momencie można będzie mówić o możliwym podejściu oraz wygenerowaniu sygnału wzrostowego. Zejście nastąpić powinno w ciągu najbliższych dwóch godzin, czyli do godziny 12:00 następnie obrona powinna pojawić się jeszcze przed wejściem rynku amerykańskiego. Oczekuje się wypełnienia scenariusza w ciągu dwóch sesji handlowych. Warto zatem obserwować obecne strefy pary EUR/USD z ustawionym alertami na powiadomienie dojścia do strefy.

wykres Kurs euro EURUSD 14.06.2019
Kurs euro EURUSD 14.06.2019

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here