Podczas kolejnej sesji, we wtorek rano, 20 września para walutowa EUR/PLN nie zmieniła swojego układu i nadal generuje sygnał wzrostowy do określonego wcześniej zakresu docelowego. Na razie warto skupić się na tym czy rynek w międzyczasie wygeneruje kolejny sygnał wzrostowy, do którego będzie dało się dołączyć. Jeśli tak – wówczas para EUR/PLN może celować w kolejnych dniach w rejon oporu H4 – D1, czyli okolice 4,77 PLN. Teraz warto będzie się przyglądać temu czy para z euro w kolejnych dniach będzie w wstanie utrzymać się ponad 4,70 PLN gdzie przebiega średnia.

  • Notowania euro nadal w ruchu wzrostowym
  • Rynek na moment pisania artykułu oscyluje w zakresie 4,7160 PLN
  • Zobaczymy czy euro zmuszone będzie testować 4,75 – 4,77 PLN
  • Więcej podobnych i ciekawych artykułów znajdziesz na stronie głównej Comparic.pl

Kurs euro ponad średnią – nadal

wykres Kurs euro EURPLN H4 20.09.2022
Kurs euro EURPLN H4 20.09.2022

Tym razem już 20 września we wtorek kurs euro wobec złotego dalej utrzymuje się nad średnią kroczącą oscylującą mniej więcej w rejonie 4,7130 PLN. Rynek w ten sposób generuje sygnał wzrostowy, który to może sięgać samego oporu opisywanego podczas poprzednich sesji jako górne ograniczenie ruchu – czyli mniej więcej rejonów 4,77 PLN. Nadal jednak na względzie trzeba mieć, że para EUR/PLN porusza się w konsolidacji. Teraz oczekiwać można co najwyżej od pary kolejnego sygnału wzrostowego i potwierdzenia, czy dojście do rejonu oporu nadal jest w grze.Podsumowując: Warto skupić się obecnie na odreagowaniu rynku. Euro może generować sygnał wzrostowy z celem na poziomie 4,77 PLN.

Autor poleca również:Śledź nas w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>


XTB

Poprzedni artykułStrategia PSV: S2 zdało egzamin. DAX odbija z zamierzonego zakresu
Następny artykułKurs funta testowa wsparcie na 5,35 PLN. GBP/PLN teraz odbija do 5,3750 PLN
Od roku 2012 działa jako Trader na rynku OTC/FX jako daytrader. Założyciel Klubu Inwestora „New Vision Trading” (dawniej Trading Club Szczecin) w roku 2016 i działającą w formie grupy facebookowej oraz czatu dla inwestorów do dziś. Prelegent wielu paneli dyskusyjnych nt. rynków finansowych. Twórca autorskiej strategii "PSV" - podejścia do inwestycji krótkoterminowych (2016/2017). Pasjonat ekonomii, inwestycji kapitałowych, wyznawca i propagator idei social-learningu. Działania i trafność analiz, które wykonuje, zostały bardzo docenione przez wielu traderów i inwestorów. Skutkowało to m.in. nominacją w konkursie organizowanym przez fundację FxCuffs w kategorii Analityk Roku 2016 oraz kolejną nominacją za rok 2018.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here