Kurs euro kosztuje ponad 4,27 zł. EURPLN rośnie piątą sesję z rzędu na Forex Notowania pary walutowej EURPLN kontynuują impuls wzrostowy po tym jak 14 stycznia kurs chwilowo się załamał spadając do poziomu 4,20 zł. Cena wzrasta piątą sesję z rzędu, a w trakcie wczorajszej sesji kupujący zdołali naruszyć zewnętrzną, spadkową linię trendu. Za jedno euro w trakcie dzisiejszej sesji należy zapłacić około 4,2770 zł. Dokąd zmierzają notowania? Sprawdź jak kształtuje się kurs euro we wtorek, 28 stycznia 2020 roku.

Para walutowa Kurs Nazwa
EURPLN 4,2770 zł euro
  • Kurs euro pnie się w górę pod koniec stycznia
  • EURPLN będzie kosztował 4,30 zł?

Kurs euro coraz wyżej na początku 2020 roku. EURPLN z szansą na powrót do trendu wzrostowego

Kurs pary EURPLN odnotował wczoraj potężny wzrost o 0,44 procent, co pozwoliło na przebicie ważnego układu konfluencji złożonego ze spadkowej linii trendu i poziomu oporu 4,27. Choć układ został nieznacznie naruszony, zamknięcie świecy powyżej sugeruje dalsze wzrosty. Jednak aby scenariusz się potwierdził w tym tygodniu kupujący będą musieli zachować impet cenowy z celem na poziom 4,30. W przeciwnym razie ponowny spadek poniżej poziomu 4,27 wyhamuje presję popytu, co w konsekwencji powinno przełożyć się na utworzenie wąskiego zakresu konsolidacji.

Kurs euro coraz wyżej na początku 2020 roku. EURPLN z szansą na powrót do trendu wzrostowego
Kurs euro coraz wyżej na początku 2020 roku. EURPLN z szansą na powrót do trendu wzrostowego, tradingview.com

EBC czeka na rozwój wydarzeń

W ocenie Macieja Przygórzewskiego, analityka Walutomatu, Europejski Bank centralny nie zmienił parametrów swojej polityki na ostatnim spotkaniu. Dodał, iż przez całą konferencje pojawił się jedynie banał w postaci zapowiedzenia rozpoczęcia przeglądu strategii polityki pieniężnej.

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here