Naga MarketsKurs euro kosztuje 4,4390 zł, dolar po 3,9460, CHF/PLN stabilnie przy 4,1465 zł
Kurs złotego do głównych walut

Na początku nowego tygodnia polski złoty nie wykazuje większej zmienności. Nasza waluta po godzinie 12:00 umacnia się nieznacznie do dolara i euro, z kolei w ujęciu do funta i franka jest notowana w rejonach poziomu odniesienia. Co dalej ze złotówą? Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z codziennym programem “Co nowego u złotego”, którego gospodarzem jest Adam Rak. Sprawdźmy jak kształtują się kursy polskiego złotego w ujęciu do EUR, CHF, GBP i USD.

Kurs złotego stabilnie na początku tygodnia

Podczas pierwszej sesji po weekendzie mogliśmy obserwować słabość polskiego złotego. Niemniej po godzinie 12:00 nasza waluta umacnia się nieznacznie do dolara i euro, z kolei w ujęciu z funtem i frankiem jest notowana płasko. Dziś nie należy raczej oczekiwać większej zmienność, a to z powodu całkowicie pustego kalendarza makro.

Zapraszamy serdecznie do obejrzenia programu “Co nowego u złotego“, w którym Adam Rak przeanalizował aktualną sytuację techniczną na czterech parach walutowych z polskim złotym PLN. Przeglądowi zostały poddane takie instrumenty jak: EURPLN, USDPLN, CHFPLN, czy GBPPLN.

Zobacz także: Kurs euro do dolara w odwrocie, indeksy giełdowe w dół

 – Pierwsze godziny obrotu w nowym tygodniu handlu przynoszą lekkie podbicie awersji do ryzyka na bazie doniesień z Pekinu, gdzie stwierdzono kilkanaście nowych przypadków zakażeń COVID19 – komentuje Konrad Ryczko z DM BOŚ.

 – Polska waluta kwotowana jest następująco: 4,4452 PLN za euro, 3,9458 PLN wobec dolara amerykańskiego, 4,1607 PLN względem franka szwajcarskiego oraz 4,9420 PLN w relacji do funta szterlinga. Rentowności polskiego długu wynoszą 1,327% w przypadku obligacji 10-letnich – dodaje analityk.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here