Naga MarketsKurs euro i funta dziś w ograniczonym zakresie, prognozuje UOB. Co w kolejnych tygodniach z EUR/USD i GBP/USD?W ubiegłym tygodniu zarówno kurs euro jak i funta tracił w stosunku do dolara amerykańskiego. W najnowszej analizie, analitycy banku UOB rozważają, co może czekać notowania EUR/USD oraz GBP/USD w perspektywie dzisiejszej sesji oraz najbliższych 1-3 tygodni.

Kurs euro (EUR/USD) z kluczowym wsparciem przy 1,1530

Analitycy UOB w przypadku pary walutowej EUR/USD kluczowe wsparcie upatrują na poziomie 1,1530. Ich spadnie presja spadkowa na euro nieco zelżała i podczas dzisiejszej sesji Eurodolar będzie najprawdopodobniej poruszał się w trendzie bocznym, w zakresie między 1,1575 a 1,1635.Oczekiwania osłabienie euro towarzyszyło UOB od początku minionego tygodnia. W piątek analitycy zwracali uwagę, że „impuls spadkowy nieco zwolnił i chociaż EUR może dalej spadać, główne i silne wsparcie na 1,1530 może nie być łatwe do przełamania”.

Sprawdź kurs euro do dolara (EUR/USD) na wykresie w czasie rzeczywistym:

Źródło: Tradingview.com

Chociaż tempo spadków EUR/USD spadło, koniec osłabienie wspólnej waluty byłby w momencie przełamania poziomu 1,1655, uważają analitycy. To jednocześnie zmniejszyłoby szansę na ruch euro w kierunku poziomu 1,1530.

Kurs funta (GBP/USD) w konsolidacji dziś i w najbliższych tygodniach

Według UOB, prawdopodobieństwo kontynuacji wzrostów funta podczas dzisiejszej sesji jest niewielkie. Stawiają raczej na ruch GBP/USD w ograniczonym zakresie 80 pipsów pomiędzy 1,3510 a 1,3590.

invest

Z kolei w trakcie najbliższych 1-3 tygodni, zdaniem analityków popularny kabel powinien pozostawać w konsolidacji między 1,3460 a 1,3680 USD. Przebicie poziomu 1,3570 wskazuje na zakończenie osłabienia funta, zgodnie z prognozą prezentowaną w miniony czwartek.

Oprócz analizowanej pary walutowej, w ofercie XM znajdziesz jeszcze ponad 1000 innych instrumentów.
Sprawdź wielokrotnie nagradzanego brokera, u którego handluje ponad 2,5 mln traderów.

Sprawdź kurs funta do dolara (GBP/USD) na wykresie w czasie rzeczywistym:

Źródło: Tradingview.com

Alternatywnie, po wybiciu poziomu 1,3370 uwagę ekonomistów przyciągnąłby poziom 1,3300 USD.

Autor poleca również:

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: kuna chorwacka kurs | forint pln | polski zloty | akcje pkp cargo | kurs lewa prognozy 2021 | polenergia kurs akcji | ropa forum |Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas

Conotoxia

Obejrzyj również w Comparic24.tv:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here