Zbliżenie na monetę 1 złoty PLNKurs euro podczas kolejnej sesji – tym razem sesji handlowej w środę 0 zyskuje ponownie do polskiej waluty. Para EURPLN oscyluje w momencie pisania analizy wokół poziomu 4,3820 PLN zbliżając się raz jeszcze do poziomu oporu kluczowego dla dalszych notowań pary. Zdaje się, że może on w końcu został przełamany, jednak para finalnie nie wkroczyła jeszcze w miejsce do potencjalnej re-akumulacji pozycji długich. Dzisiejsza sesja powinna zatem rozstrzygnąć, czy kurs euro będzie na tyle silny, aby pokonać polskiego złotego w walce o poziom 4,3950 PLN. Spójrzmy zatem na wykres H4 pary, aby przyjrzeć się obecnej sytuacji. 


Kurs euro ponownie zyskuje do złotówki podczas środowej sesji – para EURPLN na wykresie H4

Kolejna sesja handlowa przed nami, a tym razem, środa zdaje się przychylnie patrzyć an kurs euro, który ponownie odrabia względem polskiego złotego. W tym momencie para EURPLN ponownie zbliża się do poziomu oporu wyznaczonego z interwału czasowego H4 / D1 na strefie 4,3950 PLN. Wcześniej jednak, zanim para dotrze do poziomów oporowych oraz możliwie je wybije – szacowany był spadek kursu euro względem polskiego złotego do poziomu 4,3658 PLN, tak, aby rynek dał szansę na ponowną re-akumulację pozycji długich.

Tak jednak się nie stało – rynek odbił relatywnie blisko strefy, prawnie w nią wkraczając. W tym momencie już rynek oddalił się od miejsca do dobierania pozycji, co znacznie utrudniać może dalszy handel. Zdaje się, że presja popytowa nadal się utrzymuje, a wybicie poziomu oporu oraz możliwe dotarcie do strefy docelowej ustalonej podczas wczorajszej już analizy pary EURPLN będzie jedynie formalnością podczas dzisiejszej sesji handlowej.

wykres Kurs euro EURPLN H4 25.09.2019
Kurs euro EURPLN H4 25.09.2019

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here