Kurs euro do złotego EURPLNKurs euro zyskał od początku lipca br. ponad 16 groszy, co stanowiło dokładnie 3,79%. Aprecjacja ta sprawiła, że wycena wspólnej waluty wzrosła z 4,2373 zł aż do niemal 4,40 zł, gdzie w trakcie czwartkowej sesji pojawiła się silna reakcja podażowa. 


Kurs euro poniżej 4,35 zł

  • Kurs euro kończy trwające od początku lipca wzrosty
  • kurs euro traci w trakcie piątkowej sesji już 0,51%

Finalnie, notowania pary walutowej EURPLN zakończyły czwartkową sesję notując 0,07% spadki tworzące pro-spadkową świecę pin-bar sygnalizującą potencjalne odrzucenie horyzontalnego oporu w wysokości 4,40 zł.

Kurs euro (EUR) rozpoczyna piątkową sesję niezwykle dynamicznymi, 0,51-procentowymi spadkami. Oznacza to, że od wczorajszych szczytów, kurs euro traci już niemal 5 groszy (-1,11%) i póki co niewiele wskazuje, by tendencja ta miała wkrótce ulec zmianie.

Jeżeli tylko kurs euro dalej będzie tracił na wartości, już wkrótce spodziewać moglibyśmy się ponownego przetestowania rejony 4,3430 zł, 4,3150 zł, bądź nawet 4,2750 zł.

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułPozytywne otwarcie w Europie dzięki lepszym nastrojom
Następny artykułKurs funta (GBP) coraz wyżej! Rynki przygotowują się na przedterminowe wybory parlamentarne w UK
Arkadiusz Jóźwiak redaktor Comparic.pl
Education Team Manager Comparic.pl. Autor licznych webinarów i felietonów oraz tekstów edukacyjnych poruszających szeroką tematykę inwestycyjną począwszy od psychologii a na analizie technicznej i fundamentalnej skończywszy. Jako menadżer działu edukacji w Comparic Media Group wykorzystuje wykształcenie pedagogiczne i stawia ogromny nacisk na prostotę przekazywanych informacji i wiedzy. Skrupulatność i konsekwencja w działaniu zostały docenione przez wielu traderów i inwestorów, co skutkowało m.in. nominacją w konkursie organizowanym przez fundację Invest Cuffs w kategorii Dziennikarz Roku 2019. Jego artykuły znaleźć można również w magazynach FxMag oraz I Love Crypto, gdzie prowadzi swoją stałą rubrykę. To także prelegent podczas licznych konferencji m.in. Festiwalu Inteligencji Finansowej, Seminarium XM w Warszawie czy Expo Invest Cuffs. Członek Rady Nexusów przyznającej wyróżnienia osobom i podmiotom, które w największym stopniu przyczyniają się do rozwoju branży blockchain i kryptowalut a także twórca i główny prowadzący cotygodniowych, niedzielnych odpraw traderów, w których regularnie uczestniczy kilkaset osób oraz analityk kryptowalutowy w serwisie Krypto Raport.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here