Kurs euro do złotegoKurs euro w stosunku do kursu polskiego złotego podczas ostatniej sesji tygodnia – w piątek – nadal trwa w konsolidacji. Para EURPLN oscyluje w momencie pisania analizy wokół poziomu 4,34 PLN wskazując na tworzenie zakresu trendu bocznego, który może zostać wykorzystany na korzyść kursu euro. Para w tym momencie może wygenerować dalsze podejścia, kiedy to testowane dolne ograniczenia póki co cały czas są bronione. Celem w takim układzie może okazać się nawet poziom 4,36 PLN, który stanowi istotny poziom oporu dla pary. 


Kurs euro konsoliduje się – para EURPLN na wykresie H4

  • Kurs euro podczas ostatnich sesji rozpoczął konsolidację, która może zostać wykorzystana do re-akumulowania pozycji długich,
  • Kurs polskiego złotego może osłabiać się dalej – celem dla pary EURPLN może być poziom 4.36 PLN

Z perspektywy wykresu czterogodzinnego – para EURPLN tworzy boxa konsolidacyjnego, który będzie mógł zostać wykorzystany podczas dzisiejszej sesji do ponownej re-akumulacji pozycji długich. Innymi słowy, oczekuje się od pary euro w stosunku do polskiego złotego dalszych wzrostów – na co wskazuje obecnie rozwijająca się sekwencja. Po wzrostach z przedziału początku sierpnia para wykonała stosowną korektę – i w tym momencie nadal pozostaje w układzie wzrostowym. Jedyne co ogranicza obecnie parę to oscylowanie wokół pobliskiego poziomu oporowego.

Schemat wzrostowy jednak nadal ma spory potencjał zostać wykorzystany do dalszych wzrostów, gdzie celem dla kursu euro będzie poziom 4,36 PLN. Wcześniej jednak para może jeszcze przez jakiś czas oscylować w obecnym zakresie cenowym – czyli między poziomami 4.33 PLN – 4.34 PLN, co służyć powinno do zbierania pozycji typu long. Stop loss dla tych pozycji powinie znajdować się na strefie 4.3277 PLN.

wykres Kurs euro EURPLN H4 20.09.2019
Kurs euro EURPLN H4 20.09.2019

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here