Naga Marketskurs euro, notowania EURTraderzy handlujący na notowaniach pary walutowej EURPLN bez wątpienia mogą zaliczyć czwartkowe przedpołudnie do udanych. Dla wielu z tych osób ogromną bolączką w ostatnim czasie jest często ograniczona zmienność, która utrudnia skuteczną spekulacje. Okazuje się jednak, że w trakcie czwartkowej sesji osiągnęła ona najwyższy poziom od niemal dwóch lat.


Kurs EUR/PLN nie był tak zmienny od 2017 r.

Konrad Białas, odpowiedzialny za analizę fundamentalną walut G10 i rynków wschodzących w TMS Brokers, który wielokrotnie nagradzany był za swoje analizy i prognozy walutowe dostrzega, że jednogodzinowe wahania na rynku EUR/PLN nie były tak duże od prawie dwóch lat.

W swoim komentarzu zwraca on także uwagę, że w ostatnim czasie taka zmienność NA EURPLN dotyczyła zwykle okresów niskiej płynności (okolice świąt Bożego Narodzenia i 15 sierpnia).

Spoglądając tymczasem na notowania euro wobec polskiego złotego zauważymy, że wskutek dzisiejszej, niezwykle dynamicznej deprecjacji kurs euro osuwał się w skrajnym momencie o ok. 410 pips. Spadki te doprowadziły do pokonania horyzontalnego wsparcia (teraz oporu) w wysokości 4,3470 zł i jeżeli tylko tendencja ta będzie kontynuowana, wspólna waluta mogłaby osunąć się do 4,3275 zł, bądź nawet 4,3150 zł.

Kurs euro do polskiego złotego (EURPLN) na interwale 1-godzinowym
Kurs euro do polskiego złotego (EURPLN) na interwale 1-godzinowym


tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułO wykresach ani słowa: USD/CAD, EUR/JPY, GBP/NZD
Następny artykułKurs złotego będzie zyskiwał w kolejnych tygodniach dzięki decyzji TSUE
Arkadiusz Jóźwiak redaktor Comparic.pl
Education Team Manager Comparic.pl. Autor licznych webinarów i felietonów oraz tekstów edukacyjnych poruszających szeroką tematykę inwestycyjną począwszy od psychologii a na analizie technicznej i fundamentalnej skończywszy. Jako menadżer działu edukacji w Comparic Media Group wykorzystuje wykształcenie pedagogiczne i stawia ogromny nacisk na prostotę przekazywanych informacji i wiedzy. Skrupulatność i konsekwencja w działaniu zostały docenione przez wielu traderów i inwestorów, co skutkowało m.in. nominacją w konkursie organizowanym przez fundację Invest Cuffs w kategorii Dziennikarz Roku 2019. Jego artykuły znaleźć można również w magazynach FxMag oraz I Love Crypto, gdzie prowadzi swoją stałą rubrykę. To także prelegent podczas licznych konferencji m.in. Festiwalu Inteligencji Finansowej, Seminarium XM w Warszawie czy Expo Invest Cuffs. Członek Rady Nexusów przyznającej wyróżnienia osobom i podmiotom, które w największym stopniu przyczyniają się do rozwoju branży blockchain i kryptowalut a także twórca i główny prowadzący cotygodniowych, niedzielnych odpraw traderów, w których regularnie uczestniczy kilkaset osób oraz analityk kryptowalutowy w serwisie Krypto Raport.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here