Kurs euro w stosunku do kursu polskiego złotego podczas poniedziałkowej sesji handlowej nadal się umacnia. Para EURPLN oscyluje w tym momencie wokół ceny 4,38 PLN, co świadczy tylko o stale osłabiającej się polskiej złotówce względem europejskiej waluty. Podczas ostatniej analizy pary wyznaczony cel miał miejsce na strefie 4,3658 PLN, czyli poziom oddalony o blisko 30 pipsów od momentu piątkowej analizy. Cel został szybko wypełniony a presja popytowa na parze nadal jest zauważalna. W tym momencie inwestorzy powinni skupić się na dalszych wzrostach pary – z uwzględnieniem miejsca do ponownej re-akumulacji pozycji typu long. Spójrzmy zatem na wykres pary EURPLN.


Kurs euro nadal silnie względem polskiego złotego – para EURPLN na wykresie H4

  • Para euro do złotówki nadal z widoczną presją popytową,
  • EURPLN wykonuje cel zakładany z poprzedniej analizy pary,
  • Nadal oczekuje się wzrostów od kursu euro, gdzie celem w tym momencie może okazać się nawet poziom 4,4060 PLN.

Kurs polskiego złotego nadal osłabia się względem koszyka głównych walut światowych. Widać to właśnie między innymi na parze EURPLN, która w dalszym ciągu rośnie z zauważalną presją na coraz to wyższe poziomy. Ostatnia analiza pary obejmowała podejście blisko 30 pipsów, co na parę stanowiło relatywnie silnie – potencjalne jeszcze na tamten moment – podejście, a dziś już widać, że wzrosty były dla pary jedynie formalnością.

Kurs euro w stosunku do kursu polskiego złotego nadal ma szanse na wzrosty – a w tym momencie celem dla pary będzie wybicie ostatnich widocznych na zamieszczonym poniżej wykresie szczytów. Poziomem zatem może okazać się nawet strefa 4,4060 PLN, która widnieje nieopodal ostatniego podejścia kursu euro przed korektą mocnych wzrostów.

wykres Kurs euro EURPLN H4 23.09.2019
Kurs euro EURPLN H4 23.09.2019

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here