Naga MarketsKurs euro (EUR) bez wątpienia może zaliczyć ostatnie dni do niezwykle udanych. Na przestrzeni trzech tygodni umocnił się on bowiem wobec dolara nowozelandzkiego (NZD) aż o 6,34%. Wskutek tej aprecjacji, notowania pary walutowej EURNZD dotarły aż w rejon poziomu 1,7410. Warto zwrócić uwagę, iż poziom ten pozostaje niepokonany od października 2018 r.


EURNZD powyżej 1,74

Spoglądając na notowania pary walutowej EURNZD zauważymy, że rynek oscyluje obecnie w okolicy niezwykle istotnego oporu. Jest to poziom, który po raz pierwszy testowany był już w listopadzie 2017 roku. Kolejne jego testy odbywały się natomiast w sierpniu i październiku 2018 r.

Wykorzystanie formacji cenowych i formacji świecowych w tradingu
zapisz się na bezpłatny webinar

Kurs pary walutowej EURNZD
EURNZD Daily

Jeżeli tylko obecnie testowany poziom zostanie trwale pokonany, notowania pary walutowej EURNZD mogłyby dotrzeć nawet w okolice ubiegłorocznych szczytów tj. poziomu 1,79.

Trwałe odrzucenie obecnie testowanej strefy mogłoby natomiast doprowadzić do powstania przynajmniej korekty spadkowej, dla której realnym zasięgiem wydają się obecnie okolice jednego z ostatnio pokonany poziomów oporu i mierzenia 61.8% korekty Fibonacciego z trwających od trzech tygodni wzrostów.

Biorąc jednak pod uwagę ubiegłotygodniową, niezwykle gołębią decyzje monetarną RBNZ oraz zapowiedź kolejnej obniżki stóp procentowych już w listopadzie br., coraz bardziej prawdopodobny wydaje się scenariusz pro-wzrostowy.


Naga Markets jest autoryzowany i regulowany przez CySEC. NAGA Markets jest członkiem założonej w 2015 roku, notowanej na niemieckiej giełdzie grupy FinTech THE NAGA Group AG. Ze względu na bezpieczeństwo funduszy, obsługę klienta na wysokim poziomie oraz szybką realizację zleceń, broker posiada ogromne zaufanie wśród traderów na całym świecie.tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułDywidenda PZU obciąża indeks WIG20
Następny artykułPKO BP z 1,217 mld zł zysku netto w II kw. 2019 r.
Arkadiusz Jóźwiak redaktor Comparic.pl
Education Team Manager Comparic.pl. Autor licznych webinarów i felietonów oraz tekstów edukacyjnych poruszających szeroką tematykę inwestycyjną począwszy od psychologii a na analizie technicznej i fundamentalnej skończywszy. Jako menadżer działu edukacji w Comparic Media Group wykorzystuje wykształcenie pedagogiczne i stawia ogromny nacisk na prostotę przekazywanych informacji i wiedzy. Skrupulatność i konsekwencja w działaniu zostały docenione przez wielu traderów i inwestorów, co skutkowało m.in. nominacją w konkursie organizowanym przez fundację Invest Cuffs w kategorii Dziennikarz Roku 2019. Jego artykuły znaleźć można również w magazynach FxMag oraz I Love Crypto, gdzie prowadzi swoją stałą rubrykę. To także prelegent podczas licznych konferencji m.in. Festiwalu Inteligencji Finansowej, Seminarium XM w Warszawie czy Expo Invest Cuffs. Członek Rady Nexusów przyznającej wyróżnienia osobom i podmiotom, które w największym stopniu przyczyniają się do rozwoju branży blockchain i kryptowalut a także twórca i główny prowadzący cotygodniowych, niedzielnych odpraw traderów, w których regularnie uczestniczy kilkaset osób oraz analityk kryptowalutowy w serwisie Krypto Raport.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here