Naga MarketsKurs euro w relacji do jena w drugiej połowie stycznia zaliczył silny spadek, w ramach którego cena dotarła do wsparcia przy 119,80. Para walutowa EURJPY przez cały miniony tydzień poruszała się między tym poziomem, a oporem w okolicach 120,38. Gdzie może zmierzać po wybiciu z ruchu bocznego?

Nie masz pewności czy Twoja strategia działa? Zobacz program Forex Tester >>

Obecnie notowania na wykresie 4-godzinnym pokonały 20-okresową, prostą średnią krocząca (MA), co wskazuje na wyhamowanie spadkowego momentum. Jeśli jednak mamy spodziewać się odwrócenia, kupujący muszą przełamać górną bandę zakresu przy 120,38.

W przypadku realizacji powyższego scenariusza, kluczowy cel stanowić będzie strefa oporu w okolicach 121,70. Alternatywnie, wybicie wsparcia przy 119,80 dawałoby szansę na ruch spadkowy do dołka z listopada ubiegłego roku w okolicach 119,24.

Handlując na parze EURJPY należy uwzględniać możliwy wpływ epidemii koronawirusa. Ucieczka inwestorów do bezpiecznych przystani, takich jak japoński jen może bowiem zakwestionować scenariusz wskazujący na odwrócenie ostatnich spadków.

Ja na tym instrumencie handluję u brokera XM, który posiada w swojej ofercie ponad 1000 instrumentów finansowych>>

Wykres 4-godzinny pary walutowej EURJPY - 3 lutego 2020 r.
Wykres 4-godzinny pary walutowej EURJPY – 3 lutego 2020 r.

Poszerzaj swoją wiedzę na bezpłatnych webinariach prowadzonych przez redaktorów Comparic.pl!
Aktualny harmonogram i zapisy na:   [otw_shortcode_button href=”http://clicks.pipaffiliates.com/afs/come.php?id=4192&cid=14684&ctgid=16&atype=1″ size=”small” icon_type=”general foundicon-calendar” icon_position=”left” shape=”radius” color_class=”otw-blue” target=”_blank”]Webinary XM.COM[/otw_shortcode_button]Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here