Naga MarketsKurs euro (EUR/USD) z nieznaną przyszłością - analiza techniczna pary walutowejKwietniowe wzrosty zdają się być korygowane. Zielona linia opisująca ostatnie wzrosty została przełamana, co może rozpocząć nowy rozdział w historii tej pary walutowej.  Przegrzanie wzrostów dobrze widoczne jest na wskaźniku RSI, który w szybkim tempie opuścił strefę wykupienia. Jeżeli będzie on  konsekwentnie podążał na południe, to żadne wsparcia nie mogą czuć się bezpiecznie.

Kurs euro dostał do niebezpiecznych poziomów

Najbliższe z nich to równa wartość 1.2000. W przeszłości pojawiały się tutaj lokalne dołki i tym razem piątkowe minima potwierdziły, że popyt jest zainteresowany tym miejscem. Pytanie, czy to jest trwały proces? Jeżeli dzisiejsza świeca będzie koloru czarnego, to pojawi się poważna wątpliwość co do możliwości posiadaczy długich pozycji.

Te artykuły również Cię zainteresują
Kolejne niższe wsparcie znajduje się ponad figurę niżej i zostało zaznaczone poziomą czerwoną linią 1.1880.

Ponieważ układ szczytów i dołków w szerszym kontekście nie jest jednoznaczny, co widać też po kształcie średniej kroczącej MA50, to trudno określić większy potencjał dla tego instrumentu. Wspomniana MA50 znajduje się poniżej aktualnych kwotowań i potwierdza ww. wsparcie. Jeżeli notowania EURUSD przebiją od góry tę niebieską linię, to wzmocniony zostanie przekaz związany z deprecjacją wspólnej waluty europejskiej.

Od góry naturalnym ograniczeniem jest ostatni szczyt, czyli opór należy wskazać jako 1.2150.

Autor poleca również:

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: pkn orlen forum | maxitrade login | kurs dolars | jsw gpw | analiza |

investConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here