Naga MarketsBanknoty euro oraz dolaryTrzy z czterech ostatnich faz spadkowych wykazują duże podobieństwo do siebie. Korzystając ze skali pionowej łatwo określić, że ich wysokość jest niemal taka sama i wynosi ok 210 pipsów.

Wzrosty na Euro pod znakiem zapytania

Bieżąca deprecjacja wspólnej waluty europejskiej miała możliwość powielić ten scenariusz, zatrzymując się na równym poziomie 1.1800.

Przełamanie tej bariery nie zmienia jeszcze trendu, ale zostawia poważna wątpliwość co do zamiarów i możliwości popytu.

Ponieważ ostanie swingi znajdują się blisko siebie, toteż powstała większa liczba wsparć, które mogą mieć znaczenie. Poza wspomnianym już 1.1800 warto zwrócić uwagę na niebieską strefę znajdująca się figurę niżej. Stąd rozpoczęły się dwie pierwsze fale zaznaczone na żółto.

Podobną funkcję może pełnić 1.1760. W dniu wczorajszym w tym miejscu pojawiła się formacja świecowa młotka na interwale H4. Dziś notowania tej pary walutowej ponownie zawitały w tym miejscu. Dodatkowym argumentem przemawiającym za wzrostami, jeż zielona linia trendu. Idealnie ona wskazuje bieżące notowania jako możliwość kreacji struktury dołkowej.

Jeżeli ostatnie siedem dni notowań jest korektą, to ważnym miejscem będzie 1.1850. Podaż wykazała się tutaj inicjatywą i przełamał mierzenie kierunkowe, opisane na początku komentarza.  Jeżeli posiadacze krótkich pozycji nadal dysponują środkami, to stosowna reakcja tego instrumentu może mieć miejsce. Dopiero przełamanie tego oporu, otworzy drogę ku nowym szczytom.

Zobacz również:Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here