Naga MarketsKurs euro (EUR/USD) nawet na 1,25 USD prognozuje MUFG i Credit AgricoleStrategowie z Credit Agricole dalej stawiają na spadek dolara amerykańskiego. W stosunku do USD zyskać na m.in. kurs euro. Za wzrostami na głównej parze walutowej opowiadają się też analitycy MUFG, którzy uważają, że kurs EURUSD może wynieść 1,24, a nawet 1,25 USD.

  • Wybicie poziomu 1,20 USD otwiera drogę w kierunku 1,24, nawet 1,25 USD, twierdzą analitycy MUFG
  • Stratedzy wskazują na dalsze osłabienie dolara amerykańskiego
  • Indeks dolara kontynuuje spadki, USD pod presją

Kurs euro (EUR/USD) przetestuje 1,25?

Analitycy MUFG uważają, że przełamanie poziomu 1,20 USD otwiera drogę do dalszych wzrostów na EURUSD. W swojej ostatniej analizie napisali, że kolejne ważne opory do dopiero 1,24, lub 1,25 USD.

Te artykuły również Cię zainteresują
Negatywny sentyment na dolarze utrzymuje się. Istnieje duża szasną, że przecena USD przyspieszy w najbliższym terminie, o czym świadczy pokonanie oporu przy 1,20 USD na głównej parze walutowej – twierdzą analitycy MUFG.

Zobacz też: Wyznaczanie wsparcia oporu powinno być łatwe. Te kroki Ci w tym pomogą

Patrząc technicznie na wykres głównej pary walutowej, w ubiegłym tygodniu doszło do silnych wzrostów, które wywindowały kurs na nowe tegoroczne szczyty. Przed weekendem notowania zatrzymały się na wysokości strefy oporowej przy 1,2150, która wynika z mierzenia 78,6% Fibo oraz dołków z lutego 2018 r, jednak wydaje się to za mało, aby mówić o sygnale spadkowym. Główny trend pozostaje wzrostowy, a kluczowe wsparcie znajduje się przy 1,20 USD.

Wykres EUR/USD
EUR/USD interwał D1

Indeks dolara najniższej w tym roku

Patrząc technicznie na indeks dolara, w ubiegłym tygodniu doszło do wybicia kluczowego wsparcia przy poziomie 91,7, co doprowadziło do przyspieszenia spadków. Aktualnie kurs może się kierować na mierzenie zewnętrzne 161,8% Fibonacciego, wyznaczone z ostatniej największej korekty.

Wykres indeksu dolara
Indeks dolara interwał D1

Autor poleca również:Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here