Naga MarketsKurs dolara, euro, funta, price action, nial fullerPoniższy post został napisany przez światowej klasy tradera Niala Fullera, który specjalizuje się w analizach price action.

Oryginalny tekst możesz znaleźć tutaj – Weekly Trade Ideas: EURUSD, GOLD & SPI 200 – May 25, 2021

Te artykuły również Cię zainteresują

Uwaga odnośnie wykresów: koniecznym warunkiem sukcesu w handlu jest broker oferujący „New York Close Forex Charts” (prawdziwy 5-dniowy wykres, który jest zgodny z zamknięciem sesji w Nowym Yorku).

Kurs euro (EUR/USD)

Price Action: Wielokrotna formacja inside bar.

Potencjalna koncepcja transakcyjna: Rozważymy pozycje długie na wybiciu w górę z formacji inside bar.

Złoto (XAU/USD)

Price Action: Na złocie utworzył się wielokrotny inside bar (nie handlujemy na podstawie tej formacji – preferujemy oczekiwanie na cofnięcie do wsparcia).

Potencjalna koncepcja transakcyjna: Rozważymy pozycje długie na XAU/USD po zniesieniu w dół do wsparcia i sygnale zakupowym price action.

invest

Chcesz mieć dostęp do tej samej analizy wykresów technicznych i platformy brokera, z której korzysta Nial Fuller? - Pobierz darmowe oprogramowanie w tym miejscu.

SPI 200 (kasowy)

Price Action: Ogromny pin bar z byczym knotem uformował się kilka dni temu na wykresie SPI 200.

Potencjalna koncepcja transakcyjna: Rozważymy pozycje długie po głębszym zniesieniu do wsparcia i sygnale zakupowym price action.

Więcej od Niala Fullera:

Ten post został napisany przez światowej klasy tradera Niala Fullera i opiera się na jego własnych strategiach tradingu price action.

Oryginalny tekst możesz znaleźć tutaj – Weekly Trade Ideas: EURUSD, GOLD & SPI 200 – May 25, 2021


Nial Fuller AuthorNial Fuller jest profesjonalnym traderem, coachem i autorem. Jest również założycielem oraz CEO Learn to Trade the Market, czołowego serwisu poświęconego edukacji tradingowej, skupiającego 20.000 tysięcy uczniów oraz 250.000 czytelników miesięcznie.


Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: komentarze gieldowe | akcje mwig40 | dino notowania | bml notowania | dolar online | notowanie kryptowalut | amrest akcje |Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here