Naga MarketsKurs euro w relacji do jena zaliczył istotny spadek na samym początku roku. W trakcie dwóch pierwszych sesji stycznia, włączając w to dzień flash crashu na jenie, para walutowa EUR/JPY osunęła się w zakresie ponad 700-pipsów.

Wszystkie straty udało się odrobić, a cena utknęła następnie na oporze w okolicach 125.87, który powstrzymuje sprzedających od początku obecnego miesiąca. Dolne ograniczenie zakresu ruchu wypada natomiast w pobliżu 124.22 i było testowane w miniony piątek.

Jak widać na wykresie dziennym poniżej, pozytywny test zapewnił w tym tygodniu paliwo do wzrostu notowań, gdzie kurs EUR/JPY ponownie testuje dziś opór na 125.87. Pozostaje pytanie, jak przebiegnie trwający właśnie test.

Wybicie górą ponad opór otwierałoby drogę do strefy konfluencji, gdzie horyzontalny poziom 127.00 zbiega się z przełamaną linią trendu wzrostowego biegnącą od minimów z 2016 roku. Alternatywnie, zatrzymanie wzrostów na oporze sprawi, że cena pozostanie uwięziona w zakresie z lutego.

Ja na tym instrumencie handluję u brokera XM, który posiada w swojej ofercie jeszcze ponad 300 innych walorów >>


Poszerzaj swoją wiedzę na bezpłatnych webinariach prowadzonych przez redaktorów Comparic.pl!
Aktualny harmonogram i zapisy na:   [otw_shortcode_button href=”http://clicks.pipaffiliates.com/afs/come.php?id=4192&cid=14684&ctgid=16&atype=1″ size=”small” icon_type=”general foundicon-calendar” icon_position=”left” shape=”radius” color_class=”otw-blue” target=”_blank”]Webinary XM.COM[/otw_shortcode_button]Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here