Naga Markets

Kurs euro (EUR/PLN) testuje okolice 4,6 PLN. Złoty bez większych zmianPoranny, środowy handel na rynku FX nie przynosi większych zmian zarówno na wycenie PLN jak i EUR/USD, rynki konsolidują. Polska waluta kwotowana jest następująco: 4,5972 PLN za euro, 4,0651 PLN wobec dolara amerykańskiego, 4,4321 PLN względem franka szwajcarskiego oraz 5,4598 PLN w relacji do funta szterlinga. Rentowności polskiego długu wynoszą 3,51% w przypadku obligacji 10-letnich.

Kurs euro znajduje się blisko poziomu 4,6 PLN

Ostatnie godziny handlu na globalnych rynkach nie przyniosły większych zmian. Nieznacznie wyhamowały wzrosty na parkietach w USA, czym tłumaczone jest lekkie podbicie wyceny USD.Niemniej w dalszym ciągu pozostajemy w ramach konsolidacji na eurodolarze w wyniku czego na próżno szukać nowych impulsów m.in. dla PLN. EUR/PLN testuje okolice 4,6 PLN jednak na pozostałych parach związanych z PLN widoczny jest przede wszystkim spadek aktywności.

Notowania EURPLN
Notowania EURPLN

W trakcie dzisiejszej sesji brak jest istotniejszych wskazań makro z rynku krajowego. Również globalny kalendarz makro jest praktycznie pusty.

Z rynkowego punktu widzenia wydaje się iż zmierzamy na koniec roku z okolicami 4,60 PLN za euro.

Autor poleca również:Chcesz wrócić na stronę główną? Kliknij >>

Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>

Conotoxia


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here