Naga Markets

Kurs euro (EUR/PLN) przy zakresie 4,59 PLN. Najbliższe wsparcie 4,57 PLNKurs euro wobec polskiego złotego w dniu 03 grudnia pokazuje dalsze, mocniejsze już w tym momencie spadki. Obecnie notowana pary walutowej EUR/PLN spadają do zakresu 4,5980 PLN i wydaje się zasadnym sądzić, że rynek jest w stanie w dalszym ciągu podtrzymać tę korekcyjną zależność. Za cel może wyłaniać się całkiem logiczne wsparcie, które zauważalne może być na zakresie 4,5790 PLN w kolejnych dniach. Dlatego teraz, warto będzie skupić się przede wszystkim na dalszych układach korekcyjnych. Warto będzie przyglądać się temu, czy para EUR/PLN będzie w stanie wygenerować przy tym wszystkim jeszcze sygnały świadczące możliwości dołączenia do spadkowego ruchu.

  • Notowania euro generują ruch spadkowy do zakresu 4,5985 PLN
  • Para cofa w ramach już dosyć silnego układu korekcyjnego 
  • Rynek EUR/PLN teraz za cel może wziąć sobie zakres 4,5790 PLN
  • Więcej podobnych i ciekawych artykułów znajdziesz na stronie głównej Comparic.pl

Kurs euro w korekcie do 4,5790 PLN

wykres Kurs euro EURPLN H4 03.12.2021
Kurs euro EURPLN H4 03.12.2021

W kolejnym tygodniu handlowym, 03 grudnia rynek euro wobec polskiego złotego znajduje się nieco niżej niż mieliśmy szansę to widzieć podczas ostatnio opisywanej sesji handlowej – chociaż jesteśmy i tak już po korekcie tego rynku. W kolejnej sesji zatem rynek wybija zakres 4,62 PLN, który był wsparciem dla rynku i wygenerował dalsze sygnały pro-spadkowe.Wygląda na to, że najbliższym z kolejnych targetów tym razem dla tego rynku może być zakres 4,5790 PLN ponownie, który jest obecnie najważniejszym wsparciem dal ruchu. Wydaje się zasadnym sadzić, że para z euro może w kolejnych dniach zejść testując tę strefę oraz przy okazji stronę popytową.Chcesz wrócić na stronę główną? Kliknij >>

Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>

Conotoxia


Poprzedni artykułStrategia PSV: Wykres pozostaje w konsolidacji. Piątkowa sesja może dać podejście
Następny artykułKurs funta (GBP/PLN) nadal pikuje. Notowania oscylują wokół 5,40 PLN
Od roku 2012 działa jako Trader na rynku OTC/FX jako daytrader. Założyciel Klubu Inwestora „New Vision Trading” (dawniej Trading Club Szczecin) w roku 2016 i działającą w formie grupy facebookowej oraz czatu dla inwestorów do dziś. Prelegent wielu paneli dyskusyjnych nt. rynków finansowych. Twórca autorskiej strategii "PSV" - podejścia do inwestycji krótkoterminowych (2016/2017). Pasjonat ekonomii, inwestycji kapitałowych, wyznawca i propagator idei social-learningu. Działania i trafność analiz, które wykonuje, zostały bardzo docenione przez wielu traderów i inwestorów. Skutkowało to m.in. nominacją w konkursie organizowanym przez fundację FxCuffs w kategorii Analityk Roku 2016 oraz kolejną nominacją za rok 2018.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here