Naga Markets

W poniedziałek 17 stycznia Kurs euro wobec polskiego złotego (czyli para EUR/PLN) w kolejnych dniach pokazuje obronę pary z euro. Rynek testował już tak niski zakres jak poziom 4,51 PLN – gdzie ewidentnie przypada zakres ważnego dla tego rynku wsparcia i wybronił się przed dalszym spadkiem do tego momentu. Dlatego też obecnie warto jedynie obserwować, czy para EUR/PLN będzie w stanie odreagować testując strefę 4,5490 PLN i czy będzie w stanie przekraczać ten zakres. Na ten moment jednak warto poczekać na odpowiedni sygnał.

  • Notowania euro spadały ostatnio do rejonu 4,51 PLN
  • Rynek może obecnie odbić do wyższych zakresów
  • Rynek EUR/PLN teraz za cel może wziąć zakres 4,5490 PLN
  • Więcej podobnych i ciekawych artykułów znajdziesz na stronie głównej Comparic.pl

EUR/PLN testował wsparcie broniąc je

wykres Kurs euro EURPLN H4 17.01.2022
Kurs euro EURPLN H4 17.01.2022

W kolejnym dniu, tym razem już 17 stycznia w poniedziałek rynek euro wobec polskiego złotego znajduje się w rejonie 4,52370 PLN, czyli widać już nie tylko już kurs euro schodził do dolnych ograniczeń ruchu w ostatnich sesjach, ale i był w stanie odreagować broniąc się przed dalszym, mocniejszym spadkiem.Wygląda na to zatem, że najbliższym z kolejnych targetów tym razem dla tego rynku może być zakres 4,5400 PLN – 4,5490 PLN, od którego rynek ostatnio się oddalił. Mimo to jednak pozycje długie obarczone mogą być relatywnie dużym ryzkiem i lepiej poczekać na konkretny sygnał, dający rzeczywiście odpowiedni potencjał zysku do ryzyka, aby rozegrać tego typu podejście w kolejnych dniach.

Autor poleca również:Śledź nas w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>

Chcesz wrócić na stronę główną? Kliknij >>

XTB

Conotoxia


Poprzedni artykułStrategia PSV: Średnia broni podejścia, wsparcie trzyma przed cofnięciem
Następny artykułKurs funta (GBP/PLN) nadal w tej samej strefie. Rynek przy 5,4330 PLN
Od roku 2012 działa jako Trader na rynku OTC/FX jako daytrader. Założyciel Klubu Inwestora „New Vision Trading” (dawniej Trading Club Szczecin) w roku 2016 i działającą w formie grupy facebookowej oraz czatu dla inwestorów do dziś. Prelegent wielu paneli dyskusyjnych nt. rynków finansowych. Twórca autorskiej strategii "PSV" - podejścia do inwestycji krótkoterminowych (2016/2017). Pasjonat ekonomii, inwestycji kapitałowych, wyznawca i propagator idei social-learningu. Działania i trafność analiz, które wykonuje, zostały bardzo docenione przez wielu traderów i inwestorów. Skutkowało to m.in. nominacją w konkursie organizowanym przez fundację FxCuffs w kategorii Analityk Roku 2016 oraz kolejną nominacją za rok 2018.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here