Kurs euro do złotego EURPLN 6 czerwca 2019Kurs euro znalazł się wczoraj na najniższych poziomach w 2019 roku. Bez zmian, cały czas obowiązuje tendencja spadkowa i oczekuje się, że w najbliższym czasie dojdzie do wybicia kolejnych nowych minimów. W tej chwili na pewno brakuje sygnałów popytowych i łapanie dołka nie jest dobrym pomysłem. Pierwszym docelowym poziomem pozostaje wspomniany również w ubiegłym tygodniu – 4,2450 zł. Ww wtorek 25 czerwca przed godziną 7:00 za jedno euro trzeba płacić 4,2506 PLN. Co do kalendarza makro, dziś przed nami spokojna sesja, podczas sesji nie poznamy żadnych ważnych odczytów. Zmienność powinna pojawić się dopiero po południu kiedy na rynek wejdzie USA. Zapraszam do zapoznania się z analizą EUR/PLN.

Waluta Kurs Nazwa
EUR 4,2506 euro

Kurs euro najniżej w 2019

Euro po raz kolejny znajduje się na najniższych poziomach w tym roku.Wczoraj doszło do wybicia nowych minimów. Kurs EUR/PLN znalazł się poniżej poziomu 4,2500. Spadki były jednak chwilowe i cena szybko wróciła. Zmienność w ostatnich dniach nie jest duża, niemniej zgodnie z oczekiwaniami każde podejście do góry kończy się prowadzeniem kursu w dół. Patrząc na wykres z perspektywy interwału D1, obrona oporu przy 4,2650 zł, powinna przemawiać za dalszymi spadkami w kierunku poziomu wsparcia przy 4,2450 zł, gdzie znajdują się dołki z sierpnia 2018 roku. Na razie na pewno brakuje sygnałów do kupna, tendencja jest zniżkującą. Dopiero ewentualne trwałe wyjście powyżej 4,2650 zł, może doprowadzić do większej korekty wzrostowej. Z kolei o załamaniu tendencji będzie można mówić dopiero w momencie wybicia górą poziomu 4,2750 zł.

Zobacz także: Kurs funta GBP do dolara USD, Dax i Nasdaq we wtorek

Wykres euro do złotego EURPLN 25 czerwca 2019

Euro na nowych minimach

Jeżeli chodzi o niższy przedział czasowy, to na interwale H4, doszło w ubiegłym tygodniu do wręcz idealnego testu górnego ograniczenia układu 1:1, o którym pisałem w ostaniach analizach. Po wybiciu nowych minimów należy przełożyć układ na dołki. Zgodnie z metodologią, górne ograniczenie wypadające przy 4,2680 stanowi w tej chwili opór, dopóki cena znajduje się poniżej, obowiązuje tendencja spadkowa. Rynek co prawda wybronił ostatnie minima, niemniej nie jest to dobre miejsce do łapania pozycji długich, trend jest spadkowy.

Notowania euro do złotego EURPLN 25 czerwca 2019

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here