Kurs euro do złotego EURPLN 6 czerwca 2019Kurs euro broni tegorocznych minimów. Pomimo, że czas obowiązuje tendencja spadkowa, korekta wzrostowa ma prawo się pojawić. Wyraźnie widać, że ostatni ruch spadkowy wyhamował, jednak nie jest to oczywiście jednoznaczne z sygnałem wzrostowym (główny trend jest spadkowy) Docelowym poziomem dla ruchu w dół pozostaje wspomniany w ostatnich analizach – 4,2450 zł. W czwartek 27 czerwca przed godziną 8:00 za jedno euro trzeba płacić 4,2580 PLN. Co do kalendarza makro, dziś może nas czekać mniejsza zmienność, zarówno w godzinach popołudniowych jak i popołudniowych, nie poznamy żadnych ważnych odczytów. Zapraszam do zapoznania się z analizą EUR/PLN.

Waluta Kurs Nazwa
EUR 4,2580 euro

Kurs euro koryguje spadki

Kurs euro odbijał wczoraj od tegorocznych minimów. Wzrosty nie były jednak duże, zaraz po dotarciu do poziomu 4,2650 zł pojawili się sprzedający i część ruchu w górę została skorygowana. Patrząc na interwał D1 ruch spadkowy z jakim mamy do czynienia od połowy maja, wyraźnie wyhamował, co przekłada się na nieznaczną korektę wzrostową. Kurs EUR/PLN znajduje się dziś poniżej 4,2600 zł, jednak korekta, bądź ruch boczny moze jeszcze potrwać, szczególnie, że dziś kalendarz makro jest właściwie pusty. Dodatkowo zmienność w ostatnich dniach nie jest duża. Patrząc na wykres z perspektywy interwału D1, kluczowe są okolice 4,2650-80 zł, gdzie ostatnio mogliśmy obserwować reakcję podażową – wysokość dołków z połowy kwietnia. Dopóki kurs nie wyjdzie powyżej, scenariuszem bazowym są spadki w kierunku poziomu wsparcia przy 4,2450 zł, gdzie znajdują się dołki z sierpnia 2018 roku.

Zobacz także: Złoto wciąż powyżej 1400$. Indeksy giełdowe DAX, Nasdaq korygują wzrosty

Kurs euro do polskiego złotego EURPLN 27 czerwca 2019

Euro broni dołków

Jeżeli chodzi o niższy przedział czasowy, to na interwale H4, doszło obrony ostatnich minimów, skąd wygenerował się wczoraj ruch wzrostowy. Należy jednak pamiętać o układzie 1:1. Zgodnie z metodologią Overbalance, górne ograniczenie układu wypadające przy 4,2680 stanowi w tej chwili kluczowy opór, dopóki cena znajduje się poniżej, obowiązuje tendencja spadkowa. Dopiero ewentualne pokonanie górnego ograniczenia będzie świadczyć o zmianie trendu.

Kurs euro do polskiego złotego EURPLN 27 czerwca 2019

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here