Kurs euro (EUR/PLN) dociera do 4,62 w piątek, 29 październikaW piątek 29 października kurs euro wobec polskiego złotego podbija do zakresu nieco wyższego niż ostatnio, do rejonu 4,62 PLN. Oznacza to, że para z euro podchodzi podczas kolejnych sesji do wyznaczonych wcześniej zakresów docelowych. Warto jedynie pamiętać, że kurs euro nadal pozostaje między oporem a wsparciem, tak więc kontekst nadal jest pro-konsolidacyjny. Opór H4 – D1 nie został jeszcze jednoznacznie wyłamany i trzeba obserwować to, co obecnie tworzy kurs euro. Niewiele nowego zatem można powiedzieć podczas kolejnych dni. Warto będzie przyglądać się temu, jak para EUR/PLN będzie się zachowywać i czy nie będzie aby generować dalszych sygnałów pro-wzrostowych broniąc swojego wsparcia na rejonie 4,57 PLN w kolejnych sesjach handlowych.

  • Notowania euro rosną w kolejnych dniach do strefy 4,6220 PLN
  • Para znajduje się na oporze H4 – D1
  • Rynek EUR/PLN teraz za cel może wziąć sobie zakres 4,6350 PLN
  • Więcej podobnych i ciekawych artykułów znajdziesz na stronie głównej Comparic.pl

Kurs euro podchodzi do oporu

wykres Kurs euro EURPLN H4 29.10.2021
Kurs euro EURPLN H4 29.10.2021

Tym razem, w piątek 29 października rynek euro wobec polskiego złotego znajduje się nieco wyżej niż mieliśmy szansę to widzieć podczas czwartkowej sesji handlowej. W kolejnej sesji zatem rynek podbija do zakresu 4,62 PLN i wypełnia przez to zaplanowany cel – przy czym rynek ten ma szansę na dalsze wzrosty podczas kolejnych dni – do zakresu 4,63 PLN. Wszystko jednak jak zawsze zależeć będzie od tego, jak rynek zachowa się dalej i czy będzie bronić swojego wsparcia na poziomie 4,57 PLN.Wygląda na to, że najbliższym z kolejnych targetów tym razem dla wzrostów może być zakres 4,63 PLN, którym jest pośredni poziom przed szczytami. Warto będzie zatem zwrócić uwagę przede wszystkim na to, czy rynek zaraz po dotarciu do tego zakresu nie będzie generował sygnałów na odbicie.Obejrzyj również w Comparic24.tv:
Poprzedni artykułStrategia PSV: DAX wypełnia cel, oczekiwanie na dalsze wskazówki
Następny artykułKurs funta (GBP/PLN) generuje coraz to mocniejsze podejścia
Od roku 2012 działa jako Trader na rynku OTC/FX jako daytrader. Założyciel Klubu Inwestora „New Vision Trading” (dawniej Trading Club Szczecin) w roku 2016 i działającą w formie grupy facebookowej oraz czatu dla inwestorów do dziś. Prelegent wielu paneli dyskusyjnych nt. rynków finansowych. Twórca autorskiej strategii "PSV" - podejścia do inwestycji krótkoterminowych (2016/2017). Pasjonat ekonomii, inwestycji kapitałowych, wyznawca i propagator idei social-learningu. Działania i trafność analiz, które wykonuje, zostały bardzo docenione przez wielu traderów i inwestorów. Skutkowało to m.in. nominacją w konkursie organizowanym przez fundację FxCuffs w kategorii Analityk Roku 2016 oraz kolejną nominacją za rok 2018.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here