Naga Markets

Kurs euro (EUR/PLN) cofnął do dołków. Para oscyluje na poziomie 4,5980 PLNKurs euro wobec polskiego złotego w ostatnich dniach schodził dosyć ochoczo zresztą do dolnych ograniczeń obecnego ruchu, który z perspektywy czasu jasno można określić mianem konsolidacji. W tym momencie oscylowanie na zakresie 4,59 PLN pokazuje tylko, że odbicie do dołka może kupić rynek euro do dalszego wzrostu dlatego jest to idealne miejsce do uskutecznienia obserwacji, czy dalsze sygnały są faktycznie generowane. Warto będzie przyglądać się zatem temu, czy para EUR/PLN będzie w stanie wygenerować obecnie ruch do rejonów 4,61 PLN – 4,62 PLN, gdzie przypada lokalny opór H4 – D1.

  • Notowania euro spadały ostatnio do rejonu 4,58 PLN
  • Teraz para stabilizuje się na zakresie 4,60 PLN
  • Rynek EUR/PLN teraz za cel może wziąć zakres 4,62 PLN
  • Więcej podobnych i ciekawych artykułów znajdziesz na stronie głównej Comparic.pl

EUR/PLN z celem na 4,62 PLN

wykres Kurs euro EURPLN H4 29.12.2021
Kurs euro EURPLN H4 29.12.2021

W kolejnym dniu, tym razem już 29 grudnia, w środę – rynek euro wobec polskiego złotego znajduje się w rejonie 4,59 PLN, czyli rynek schodził istotnie do dolnych ograniczeń ruchu w ostatnich sesjach. Zaraz jednak po tym – rynek zebrał się i obecnie generuje pierwsze sygnały na możliwość odreagowania ponownie do górnych ograniczeń. W tym mowa o oznaczonym oporze H4 – D1 na załączonym wykresie rynku.Wygląda na to zatem, że najbliższym z kolejnych targetów tym razem dla tego rynku może być zakres 4,62 PLN ponownie, który to wcześniej był wielokrotnie testowany. Rynek w tym wszystkim jednak nie powinien wybijać zakres dolnego ograniczenia, czyli rejonu 4,58 PLN.Chcesz wrócić na stronę główną? Kliknij >>

Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>

Conotoxia


Poprzedni artykułStrategia PSV: Cele niemal strzelone w całości. Środowy przegląd DAX
Następny artykułKurs funta (GBP/PLN) najsilniej utrzymywany. Notowania oscylują wokół 5,46 PLN
Od roku 2012 działa jako Trader na rynku OTC/FX jako daytrader. Założyciel Klubu Inwestora „New Vision Trading” (dawniej Trading Club Szczecin) w roku 2016 i działającą w formie grupy facebookowej oraz czatu dla inwestorów do dziś. Prelegent wielu paneli dyskusyjnych nt. rynków finansowych. Twórca autorskiej strategii "PSV" - podejścia do inwestycji krótkoterminowych (2016/2017). Pasjonat ekonomii, inwestycji kapitałowych, wyznawca i propagator idei social-learningu. Działania i trafność analiz, które wykonuje, zostały bardzo docenione przez wielu traderów i inwestorów. Skutkowało to m.in. nominacją w konkursie organizowanym przez fundację FxCuffs w kategorii Analityk Roku 2016 oraz kolejną nominacją za rok 2018.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here