Kurs euro do złotego EURPLN 6 czerwca 2019Kurs euro odbija od tegorocznych minimów. Cały czas obowiązuje tendencja spadkowa, jednak korekta wzrostowa ma prawo się pojawić. Wyraźnie widać, że ostatni ruch spadkowy wyhamował. Oczywiście nie jest to jednoznaczne sygnałem wzrostowym i i łapanie dołka nie jest dobrym pomysłem (w trendzie spadkowym). Docelowym poziomem dla spadków pozostaje wspomniany również w ubiegłym tygodniu – 4,2450 zł. W środę 26 czerwca po godzinie 10:00 za jedno euro trzeba płacić 4,2620 PLN. Co do kalendarza makro, dziś przed nami spokojna sesja, w godzinach dopołudniowych nie poznamy żadnych ważnych odczytów. Zmienność powinna pojawić się dopiero po południu kiedy na rynek wejdzie USA. Zapraszam do zapoznania się z analizą EUR/PLN.

Waluta Kurs Nazwa
EUR 4,2620 euro

Kurs euro najniżej w 2019

Kurs euro odbija od tegorocznych minimów. W ostatnim czasie ruch spadkowy wyraźnie wyhamował, co przekłada się na nieznaczną korektę wzrostową. Kurs EUR/PLN znajduje się dziś powyżej 4,26 zł, co może doprowadzić do większego ruchu korekcyjnego. Zmienność w ostatnich dniach nie jest jednak duża. Patrząc na wykres z perspektywy interwału D1, kluczowe są okolice 4,2680 zł, gdzie ostatnio mogliśmy obserwować reakcję podażową – wysokość dołków z połowy kwietnia. Dopóki kurs nie wyjdzie powyżej, scenariuszem bazowym są spadki w kierunku poziomu wsparcia przy 4,2450 zł, gdzie znajdują się dołki z sierpnia 2018 roku.

Zobacz także: Jerome Powell studzi rynkowe oczekiwania. Giełda w USA traci

Kurs euro do złotego EURPLN 26 czerwca 2019

Euro na nowych minimach

Jeżeli chodzi o niższy przedział czasowy, to na interwale H4, doszło obrony ostatnich minimów, skąd rozpoczyna się korekta wzrostowa. Zgodnie z metodologią Overbalance, górne ograniczenie układu wypadające przy 4,2680 stanowi w tej chwili opór, dopóki cena znajduje się poniżej, obowiązuje tendencja spadkowa. Dopiero ewentualne pokonanie górnego ograniczenia będzie świadczyć o zmianie trendu.

Notowania euro do złotego EURPLN 26 czerwca 2019

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here