Naga MarketsCena 124.50 ma szanse zatrzymać rosnącą wartość Euro. Wynika to bezpośrednio z żółtej strefy, która powstała jako układ historycznych szczytów i dołków. Nas interesuje kontekst powstania oporu w tym miejscu, gdyż wartość EURJPY od dołu testuje 124.50.

Dalsza aprecjacja Euro pod znakiem zapytania

Istnieje realna szansa, że ta wartość zostanie pokonana. Dołek 122.00 daje się uzasadnić mierzeniem kierunkowym o wartości 100%. Jest to informacja, że wrześniowo-październikowe spadki mogą być korektą. Tym samym ostatnie białe świece powinny być elementem większego impulsu wzrostowego, którego celem jest szczyt 127.00. Dlatego żółty opór może okazać się małym przystankiem w aprecjacji wspólnej waluty europejskiej.

Te artykuły również Cię zainteresują
Oscylator stochastyczny przyjmuje wartość powyżej 90 punktów, co sugeruje, że wkrótce powinien pojawić się chwilowy odpoczynek dla posiadaczy długich pozycji. Najbliższe dołki opisane zostały czerwonym prostokątem i to one są ważne dla popytu.

MACD od kilku dni  porusza się blisko wartości zero, co nie ułatwia interpretacji tego wskaźnika. Warto poczekać, aż potwierdzi się, czy podaż ma możliwość obrony oporu 124.50. Dziś są święta w USA, co wpłynie na aktywność inwestorów na większości instrumentów, a to na kształt dzisiejszej świecy.

Zobacz również:Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here